Akcesoria do mycia szyb Clean Glass

Clean Glass - profesjonalny sprzęt do mycia szyb

Clean Glass to koncept stworzony przez włoskiego producenta profesjonalnego sprzętu do sprzątania, markę Tecno Trolley System, czyli TTS. Wszystkie akcesoria wchodzące w skład produktów Clean Glass to wysokiej jakości towary stworzone z myślą o użytkowniku, efektywności oraz żywotności. Podstawowa zestaw składa się z packi oraz ścierek lub mopów mocowanych na rzep. Packa została wykonana z wytrzymałego tworzywa i dwóch rzepów do mocowania wkładów. Do mycia mogą Państwo użyć wkładów z niebieskiej mikrofazy lub gładkiej mikrofazy optycznej. Niebieska mikrofaza idealnie się sprawdzi podczas mycia różnego rodzaju powierzchni pionowych, ścian, kafelków lub ozdobnych elementów elewacji. Mikrofaza optyczna to idealne rozwiązanie do mycia szyb oraz różnych elementów elewacji wykonanych ze szkła. Odpowiednie używanie mikrofazy optycznej zapewnia jednoczesne mycie i osuszanie powierzchni. 

Jak używać Clean Glass ?

Użycie zestawu Clean Glass jest niezwykle proste. Spryskują Państwo czyszczoną powierzchnie i wycierają równomiernie packą z odpowiednim wkładem czyszczącym. W przypadku dużych zabrudzeń warto spryskać powierzchnię i mop, a drugiego użyć do osuszania powierzchni. Clean Glass jest dostępny w różnych zestawach lub osobno jako poszczególne akcesoria. Podstawowy zestaw do packa z ergonomicznym uchwytem oraz 5 mopów z mikrofazy optycznej. Wersja rozszerzona zawiera trzonek teleskopowy, packę z blokadą przegubu do mocowana na kij, uchwyt ręczny oraz dwa rodzaje wkładów czyszczących. Dzięki zestawowi rozszerzonemu mogą Państwo czyścić szybciej, skuteczniej i więcej. Zarówno powierzchnie szklane jak i ściany, farbę olejową, glazurę, lustra ścienne oraz inne przeszklenia. Poniżej film od producenta!

Do mycia packą Clean Glass oraz mopami z mikro włókna optycznego polecamy profesjonalne płyny do mycia szyb (gotowe do użycia).

Tagi : tts do mycia szyb

Share this post

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.