Dezynfekcja

Oferta profesjonalnych płynów do kompleksowej dezynfekcji

Dezynfekcja, czyli proces, którego efektem ma być zniszczenie siedlisk drobnoustrojów, bakterii lub grzybów. Często niewidocznych gołym okiem, umiejących występować na pozornie czystych powierzchniach. Odkażanie ciała, powierzchni czy narzędzi jest niezwykle ważnym elementem w naszym życiu codziennym. Powinno się je stosować zarówno z troski o samego siebie, jak i z dbałości o środowisko, w którym żyjemy i pracujemy.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo środki najlepszych marek w Polsce, które w sposób wydajny i efektywny wyeliminują wszelkie wirusy. Są to preparaty, które pozwalają dezynfekować nie tylko powierzchnie, ale przede wszystkim naszą skórę i narzędzia. Badania specjalistyczne oraz dermatologiczne potwierdzają ich skuteczność, oraz bezpieczeństwo. Środki chemiczne w naszej ofercie pozwalają dezynfekować wszelkiego rodzaju powierzchnie, od metali szlachetnych po tworzywa sztuczne, dzięki czemu można odkażać każdego rodzaju wyposażenie domowe. Występują często w formie koncentratu. Przed użyciem należy zapoznać się z metodą zastosowania. Szczególnie ważne w każdego rodzaju miejsc. Placówkach medycznych, we własnych domach, ale też we wszelkiego rodzaju usługach i przedsiębiorstwach.

DO RĄK I CIAŁA

Produkty umożliwiające dezynfekcję higieniczną oraz chirurgiczną. Zostały zbadane dermatologicznie oraz zgłoszone do CPNP. Środki na naszej stronie zapewniają kompleksowość. Skutecznie eliminują drobnoustroje czy prątki gruźlicy, chronią przed bakteriami oraz mają właściwości pielęgnujące. Polecane są do użycia w salonach jubilerskich, salonach kosmetycznych, salonach fryzur, gabinetach lekarskich/stomatologicznych, w lokalach gastronomicznych, w domach lub domowych przedsiębiorstwach.

DO NARZĘDZI I POWIERZCHNI

Tak samo, jak środki do skór, preparaty służące odkażaniu narzędzi, wyposażenia domowego i powierzchni zostały poddane specjalistycznym badaniom, gwarantujących oczekiwany rezultat i bezpieczeństwo. Czas działania preparatu zależy od jego formy oraz składu. Środki gotowe do użycia, o dużej zawartości alkoholu potrafią działać już od 30 sekund po użyciu. Przy użyciu preparatu, który jest koncentratem myjąco-dezynfekującym, czas wydłuża się do 15 minut. Na naszej stronie znajdą Państwo koncentraty, których podstawowym atutem jest bardzo wysoka wydajność. Stężenie roztworu wynosi 5%. Detergent gotowy do użycia charakteryzuje ponadto bardzo szybki czas działania oraz duża tolerancja materiałowa. Zaleca się ich stosowanie w każdego rodzaju warsztatach (lakiernicze, meblowe, samochodowe), w przemyśle związanym z gastronomią (wypożyczalnie sprzętu, bary, restauracje, firmy cateringowe), siłowniach, ośrodkach rekreacyjno-sportowych, w hotelarstwie, turystyce, placówkach rozrywkowych (kino, teatr, muzea, galerie).

Aktywne filtry

Alodes N 1l - dezynfekcja dla narzędzi
  • -23%
Alodes N to preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji narzędzi kosmetycznych - m.in. grzebieni, nożyczek do włosów, wałków. szczotek lub narzędzi używanych przy zabiegach manicure, które nie naruszają ciągłości tkanek. Jest gotowy do użycia. Charakteryzuje go szybkość działania - czas potrzebny, by odkazić sprzęt wynosi ok 15 minut. Nie zawiera aldehydu i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni oraz może być stosowany przy wielu wrażliwych materiałach. Środek doskonale sprawdza się zarówno podczas zanurzania przedmiotów w naczyniach dezynfekcyjnych, czy poprzez używanie myjki ultradźwiękowej. Preparat do wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali.
Cena podstawowa 27,23 zł 20,96 zł

Clinex Dezofast 5l jest preparatem gotowym do użycia. Dużym atutem płynu jest fakt, iż jest on bezaldehydowy. Pozwala to na odkażanie przestrzeni wrażliwych, jak np. lakier. Preparat czyści i dezynfekuje, nawet w obecności zabrudzeń, krwi lub białek. Został poddany specjalistycznym badaniom, które wykazały możliwość odkażania przestrzeni mających lub niemających kontaktu z żywnością.  Z uwagi, iż doskonale sprawdza się wobec zarodników Clostridium Difficile, bardzo rekomendujemy go do placówek medycznych lub domów opieki.

76,14 zł
Maseczka ochronna - bawełniana
  • -30%

Maseczka ochronna do twarzy.

Wykonana z wysokiej jakości bawełny, wielokrotnego użytku.

Tkanina gładka, matowa, o dużej wytrzymałości, gramatura 120 - 145 g/m

Temperatura prania do 60°

Wymiary 19 x 10 cm

Cena podstawowa 7,00 zł 4,90 zł

Quatrodes Extra to koncentrat dedykowany do mycia i dezynfekcji powierzchni dużych. Środek jest bardzo wydajny, z jednolitrowej butelki możemy otrzymać 200 litrów roztworu. Preparat doskonale sprawdzi się do odkażania powierzchni w placówkach medycznych, takich jak np: unity, podłogi, ściany, stoły zabiegowe, łózka, aparatura medyczna. Quatrodes ponadto posiada specjalne atesty, umożliwiające dezynfekowanie powierzchni mających kontakt z żywnością. Poza obszarem gastronomicznym i medycznym, polecamy go do salonów tatuaży, gabinetów masaży, placówkom oświaty, salonom fryzjerskim, SPA, solariom, siłowniom bądź placówkom fitness.

salon.png

118,41 zł

Quatrodes Extra to preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni dużych. Będący w formie koncentratu. Wiele zależy od efektu, jaki chcą Państwo osiągnąć i czasu działania. Aby preparat był gotowy do użycia, wystarczy roztwór 5ml płynu/ 995 ml wody. Niemniej taki roztwór wykaże skuteczność wobec podstawowych bakterii i wirusów. Preparat stosować można w placówkach oświaty, jak np. szkoły lub przedszkola. Do dezynfekcji podłóg i ścian w gospodarstwach domowych lub zakładach pracy. Przede wszystkim zaś Quatrodes Extra sprawdzi się w placówkach medycznych, do dezynfekcji aparatury medycznej, łóżek zabiegowych, unitów. Również polecany do salonów masażu, tatuaży, solarium ( do odkażania łóżek do opalania), siłowniach lub placówkach fitness.

485,01 zł

Schulke Desam Prim - 1l

Schulke Desam Prim 1l to preparat do mycia i dezynfekcji akcesoriów i sprzętu, który nie jest wyrobem medycznym. To koncentrat, którego wyróżniającą cechą jest szerokie spektrum zastosowania oraz szybki czas działania. Stworzony na bazie podchlorynu sody. Możliwość używania w gastronomii, przemyśle spożywczym, zakładach opieki zdrowotnej. Preparat może być stosowany również do dezynfekcji powierzchni.

17,27 zł

Schulke Desderman Pure

Delikatny i bardzo skuteczny płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Środek zawiera substancje łagodzące dzięki którym skóra nie ulega wysuszeniu, nawet przy częsty stosowaniu. Mocny, alkoholowy zapach szybko się ulatnia i nie drażni drug oddechowych. Środek może być stosowany jak podstawowe zabezpieczenie w walce z wirusami, grzybami oraz bakteriami. Doskonały dla każdej branży : sektora medycznego, branży hotelarsko-turystycznej oraz przemysłu spożywczego.

183,27 zł

Schulke Desderman to płyn do higienicznej oraz chirurgicznej dezynfekcji rąk. Poza właściwościami ochronnymi posiada również cechy nawilżające i natłuszczające. Powstrzymuje wysuszanie się skóry oraz pozwala utrzymać odpowiednią kondycję skóry - naszego naturalnego pancerza chroniącego nas przed zakażeniami. Preparat jest bezwonny, dzięki czemu może być stosowany również przez alergików.

26,99 zł

Schulke Mikrozid AF to  gotowy do użycia środek do szybkiej dezynfekcji narzędzi medycznych oraz sprzętu stomatologicznego. Stworzony na bazie alkoholu. Posiada szerokie właściwości biobójcze. Wykazuję skuteczność wobec wirusom, grzybom, drożdżom, bakteriom oraz prątkom gruźlicy. Po użyciu pozostawia przyjemny zapach. Preparat nie pozostawia smug lub zacieków. Środek jest szybkoschnący. W efekcie szybko okazuję się skuteczny. Oprócz skuteczność, wykazuję również szeroką tolerancję materiałową. Preparat Schulke Mikrozid AF może być używany nawet do materiałów wykonanych z poliwęglanu. Rekomendowany do placówek medycznych, szpitali - szczególnie do oddziałów noworodkowych i neonatologicznyh i gabinetów stomatologicznych.

26,46 zł

Schulke Mikrozid Sensitive 1l

Schulke Mikrozid Sensitive to bezalkoholowy środek do szybkiej dezynfekcji sprzętu medycznego. Jego niewątpliwą zaletą jest szeroka tolerancja materiałowa. Doskonale sprawdzi się w przypadku szkła akrylowego, którego obszar zastosowania jest ogromny Od inkubatorów, łóżek szpitalnych, stołów operacyjnych, po elewacje, zadaszenia, reflektory, oświetlenia, szyby. Preparat nie zawiera aldehydów, przez co nie odbarwia dezynfekowanych obszarów. Wyróżnia go działanie wirusobójcze, drożdzobójcze oraz bakteriobójcze.

36,78 zł

Schulke Terralin Protect - 5l

Schulke Terralin Protect to profesjonalny koncentrat dezynfekujący oraz myjący aparaturę medyczną i wyposażenie. Jego główne zalety to wydajność, szerokie spektrum biobójcze, wysoka efektywność w przypadku zabrudzeń organicznych, bardzo duża tolerancja materiałowa. Używanie Terralin Protect nie wymaga spłukiwania dezynfekowanych narzędzi wodą. Można go stosować zarówno ręcznie, jak i za pomocą automatu dozującego. Nieinwazyjny dla naszego węchu zapach preparatu, umożliwia stosowanie go w domach opieki, szpitalach, na oddziałach intensywnej opieki lub placówkach objętych wysokim standardem sanitarnym. Przygotowany roztwór zachowuję swoje właściwości do 30 dni. Do użytku profesjonalnego. Przed użyciem należy zapoznać się zasadami stosowania.

258,12 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.