Profesjonalne środki do dezynfekcji

Oferta profesjonalnych płynów do kompleksowej dezynfekcji

Dezynfekcja, czyli proces, którego efektem ma być zniszczenie siedlisk drobnoustrojów, bakterii lub grzybów. Często niewidocznych gołym okiem, umiejących występować na pozornie czystych powierzchniach. Odkażanie ciała, powierzchni czy narzędzi jest niezwykle ważnym elementem w naszym życiu codziennym. Powinno się je stosować zarówno z troski o samego siebie, jak i z dbałości o środowisko, w którym żyjemy i pracujemy.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo środki najlepszych marek w Polsce, które w sposób wydajny i efektywny wyeliminują wszelkie wirusy. Są to preparaty, które pozwalają dezynfekować nie tylko powierzchnie, ale przede wszystkim naszą skórę i narzędzia. Badania specjalistyczne oraz dermatologiczne potwierdzają ich skuteczność, oraz bezpieczeństwo. Środki chemiczne w naszej ofercie pozwalają dezynfekować wszelkiego rodzaju powierzchnie, od metali szlachetnych po tworzywa sztuczne, dzięki czemu można odkażać każdego rodzaju wyposażenie domowe. Występują często w formie koncentratu. Przed użyciem należy zapoznać się z metodą zastosowania. Szczególnie ważne w każdego rodzaju miejsc. Placówkach medycznych, we własnych domach, ale też we wszelkiego rodzaju usługach i przedsiębiorstwach.

DO RĄK I CIAŁA

Produkty umożliwiające dezynfekcję higieniczną oraz chirurgiczną. Zostały zbadane dermatologicznie oraz zgłoszone do CPNP. Środki na naszej stronie zapewniają kompleksowość. Skutecznie eliminują drobnoustroje czy prątki gruźlicy, chronią przed bakteriami oraz mają właściwości pielęgnujące. Polecane są do użycia w salonach jubilerskich, salonach kosmetycznych, salonach fryzur, gabinetach lekarskich/stomatologicznych, w lokalach gastronomicznych, w domach lub domowych przedsiębiorstwach.

DO NARZĘDZI I POWIERZCHNI

Tak samo, jak środki do skór, preparaty służące odkażaniu narzędzi, wyposażenia domowego i powierzchni zostały poddane specjalistycznym badaniom, gwarantujących oczekiwany rezultat i bezpieczeństwo. Czas działania preparatu zależy od jego formy oraz składu. Środki gotowe do użycia, o dużej zawartości alkoholu potrafią działać już od 30 sekund po użyciu. Przy użyciu preparatu, który jest koncentratem myjąco-dezynfekującym, czas wydłuża się do 15 minut. Na naszej stronie znajdą Państwo koncentraty, których podstawowym atutem jest bardzo wysoka wydajność. Stężenie roztworu wynosi 5%. Detergent gotowy do użycia charakteryzuje ponadto bardzo szybki czas działania oraz duża tolerancja materiałowa. Zaleca się ich stosowanie w każdego rodzaju warsztatach (lakiernicze, meblowe, samochodowe), w przemyśle związanym z gastronomią (wypożyczalnie sprzętu, bary, restauracje, firmy cateringowe), siłowniach, ośrodkach rekreacyjno-sportowych, w hotelarstwie, turystyce, placówkach rozrywkowych (kino, teatr, muzea, galerie).

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Clinex Dezofast 5 l -...

Clinex Dezofast 5l jest preparatem gotowym do użycia. Dużym atutem płynu jest fakt, iż jest on...

Cena 76,14 zł

Clinex Dezofast 1 l

Clinex Dezofast 1l to gotowy do użycia, bezaldehydowy preparat służący do szybkiej dezynfekcji...

Cena 19,33 zł

Diversey Divodes FG 5l

Diversey Divodes FG to gotowy do użycia preparat. Doskonały do szybkiej dezynfekcji powierzchni....

Cena 145,80 zł

SoftCare Med 5 l -...

SoftCare Med 5l to preparat w postaci żelu, który jest gotowy do użycia. Stworzony z mieszaniny...

Cena 218,43 zł

SoftCare Med 500 ml -...

SoftCare Med 500ml to alkoholowy preparat dezynfekcyjny w postaci żelu. Posiada właściwości...

Cena 40,12 zł

Velodes Soft 5l -...

Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiada łagodne dla skóry pH. Preparat...

Cena 158,48 zł

Velodes Gel 500 ml -...

Wydajny żel do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji dłoni Delikatny żel do dezynfekcji rąk...

Cena 21,99 zł

Quatrodes Extra 1l -...

Quatrodes Extra to koncentrat dedykowany do mycia i dezynfekcji powierzchni dużych. Środek jest...

Cena 93,60 zł

Viruton Bohr 5l -...

Wydajny, gotowy do użycia, profesjonalny płyn do dezynfekcji narzędzi stomatologicznych takich...

Cena 137,37 zł

Alodes N

Alodes N to preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji narzędzi kosmetycznych - m.in....

Cena 21,52 zł