Profesjonalne środki do dezynfekcji

Oferta profesjonalnych płynów do kompleksowej dezynfekcji

Dezynfekcja, czyli proces, którego efektem ma być zniszczenie siedlisk drobnoustrojów, bakterii lub grzybów. Często niewidocznych gołym okiem, umiejących występować na pozornie czystych powierzchniach. Odkażanie ciała, powierzchni czy narzędzi jest niezwykle ważnym elementem w naszym życiu codziennym. Powinno się je stosować zarówno z troski o samego siebie, jak i z dbałości o środowisko, w którym żyjemy i pracujemy.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo środki najlepszych marek w Polsce, które w sposób wydajny i efektywny wyeliminują wszelkie wirusy. Są to preparaty, które pozwalają dezynfekować nie tylko powierzchnie, ale przede wszystkim naszą skórę i narzędzia. Badania specjalistyczne oraz dermatologiczne potwierdzają ich skuteczność, oraz bezpieczeństwo. Środki chemiczne w naszej ofercie pozwalają dezynfekować wszelkiego rodzaju powierzchnie, od metali szlachetnych po tworzywa sztuczne, dzięki czemu można odkażać każdego rodzaju wyposażenie domowe. Występują często w formie koncentratu. Przed użyciem należy zapoznać się z metodą zastosowania. Szczególnie ważne w każdego rodzaju miejsc. Placówkach medycznych, we własnych domach, ale też we wszelkiego rodzaju usługach i przedsiębiorstwach.

DO RĄK I CIAŁA

Produkty umożliwiające dezynfekcję higieniczną oraz chirurgiczną. Zostały zbadane dermatologicznie oraz zgłoszone do CPNP. Środki na naszej stronie zapewniają kompleksowość. Skutecznie eliminują drobnoustroje czy prątki gruźlicy, chronią przed bakteriami oraz mają właściwości pielęgnujące. Polecane są do użycia w salonach jubilerskich, salonach kosmetycznych, salonach fryzur, gabinetach lekarskich/stomatologicznych, w lokalach gastronomicznych, w domach lub domowych przedsiębiorstwach.

DO NARZĘDZI I POWIERZCHNI

Tak samo, jak środki do skór, preparaty służące odkażaniu narzędzi, wyposażenia domowego i powierzchni zostały poddane specjalistycznym badaniom, gwarantujących oczekiwany rezultat i bezpieczeństwo. Czas działania preparatu zależy od jego formy oraz składu. Środki gotowe do użycia, o dużej zawartości alkoholu potrafią działać już od 30 sekund po użyciu. Przy użyciu preparatu, który jest koncentratem myjąco-dezynfekującym, czas wydłuża się do 15 minut. Na naszej stronie znajdą Państwo koncentraty, których podstawowym atutem jest bardzo wysoka wydajność. Stężenie roztworu wynosi 5%. Detergent gotowy do użycia charakteryzuje ponadto bardzo szybki czas działania oraz duża tolerancja materiałowa. Zaleca się ich stosowanie w każdego rodzaju warsztatach (lakiernicze, meblowe, samochodowe), w przemyśle związanym z gastronomią (wypożyczalnie sprzętu, bary, restauracje, firmy cateringowe), siłowniach, ośrodkach rekreacyjno-sportowych, w hotelarstwie, turystyce, placówkach rozrywkowych (kino, teatr, muzea, galerie).

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-12 z 40 pozycji

Aktywne filtry

CleanPro Ścierka z...

Chłonna i wytrzymała ścierka z mikrofazy. Wymiary ścierki 32x32, gramatura 320 g. Doskonała do...

Cena 4,50 zł

CleanPro Ścierka z...

Ścierka z mikrofazy wykonana z mieszanki poliamidu i poliestru. Doskonale czyści i pielęgnuje...

Cena 5,80 zł

Green-Tex Ścierka z...

Ścierka z mikrofazy (mikrofibry) do czyszczenia mebli, łazienek, kuchni oraz powierzchni...

Cena podstawowa 6,85 zł Cena 5,82 zł
  • -15%
  • -15%

CleanPro ścierka z...

Gładka i elastyczna ścierka z mikrofazy do mycia okien i powierzchni szklanych. Dzięki dużemu...

Cena 7,45 zł

CleanPro ścierka z...

Gładka i delikatna ścierka z mikrofazy do polerowania błyszczących powierzchni (powierzchnie ze...

Cena 7,99 zł

CleanPro ścierka z...

Ścierka z mikrofazy o wymiarze 60x50 cm przeznaczona do mycia podłóg oraz dużych powierzchni....

Cena 9,60 zł

Schulke Desam Prim - 1l

Schulke Desam Prim - 1l Schulke Desam Prim 1l to preparat do mycia i dezynfekcji akcesoriów i...

Cena 12,91 zł