Zabezpieczanie posadzek

Dyspersja polimerowa - powierzchniowa powłoka ochronna do posadzek kamiennych i wykładzin PCV

W ofercie naszych produktów znajdą Państwo profesjonalne środki do zabezpieczania posadzek kamiennych takich jak lastryko, marmur i beton oraz elastycznych wykładzin podłogowych takich jak linoleum, PCV lub tarket. Polimery, potocznie zwane akrylami stosuje się do powierzchniowej ochronny posadzek kamiennych. Większość produktów tworzy bezbarwną warstwę ochronną odporną na środki myjące która izoluje posadzkę od brudu i drobnych zniszczeń mechanicznych. W zależności od produktu mogą one być antypoślizgowe, odporne na działanie środków dezynfekcyjnych lub łatwe w usuwaniu.

Impregnat hydrofobowy - wzmacnianie struktury i tekstury materiału 

Impregnaty hydrofobowe to płynne środki ochronne wnikające w strukturę materiału i izolujące go przed zniszczeniami mechanicznymi oraz brudem. Główną zaletą impregnatów hydrofobowych jest ich łatwa aplikacja oraz fakt że nie tworzą warstwy ochronnej na powierzchni materiału ale w jego wnętrzu. Większość znanych impregnatów hydrofobowych jest oparta o kompozycję różnego rodzaju rozpuszczalników. Impregnaty hydrofobowe stosuje się do ochrony posadzek kamiennych : granit, marmur, lastryko, szlifowany beton.

Przed użyciem każdego z preparatów warto zasięgnąć rady specjalisty lub przeczytać informację dotyczącą konserwacji materiału w karcie produktu.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Kiehl Poly Ex 10 l

Striper o silnych właściwościach czyszczących Poly Ex to silny...

Cena 267,83 zł

Kiehl Veroclean 10 l

Intensywnie czyszczący środek o właściwościach stripujących...

Cena 378,84 zł