Filtruj według

Marka

Marka

Typ

Typ

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Preparaty do usuwania farby, kleju i tuszu

Specjalistyczne preparaty do usuwania uporczywych zabrudzeń takich jak grafit i tusz, taśmy klejące, lakiery oraz farby. Środki są silnie skondensowane i gotowe do użycia, zawierają rozpuszczalniki przez co mogą negatywnie wpływać na czyszczone powierzchnie. Środki posiadają silne właściwości czyszczące, a ich używanie powinno być poprzedzone przeczytanie ulotki lub karty produktu.

Skuteczne usunięcie zabrudzeń z gumy do żucia, tuszu, kleju czy wosku konwencjonalnymi metodami nie zawsze jest możliwe. Doskonale wiedzą o tym przede wszystkim osoby profesjonalnie zajmujące się sprzątaniem biur, hoteli, restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej. Jako doskonale zaopatrzony sklep internetowy, który oferuje szeroką gamę specjalistycznych preparatów dla branży HoReCa, możemy jednak zaproponować sprawdzone rozwiązania na problemy z doczyszczeniem wykładzin lub elementów wyposażenia ze szczególnie opornych zabrudzeń. W naszym katalogu dostępne są bowiem niezwykle skuteczne środki na bazie rozpuszczalników od renomowanych i cenionych producentów takich jak Kiehl, Clinex oraz Buzil. Doskonale radzą sobie nawet ze smołą, tuszem z pieczątek lub naturaln usunięcie zabrudzeń z gumy do żucia, tuszu, kleju czy wosku konwencjonalnymi metodami nie zawsze jest możliwe. Doskonale radzą sobie nawet ze smołą, tuszem z pieczątek lub naturalną żywicą, dlatego ich zakup to po prostu świetna inwestycja.

Jak usunąć gumę do żucia, klej lub wosk?

Nieestetyczne plamy z tuszu, kleju lub z wosku, a także przyschnięta guma do żucia na wykładzinie lub elementach wyposażenia jeszcze do niedawna wiązały się z koniecznością pracochłonnego usuwania, a i to nie gwarantowało sukcesu. Obecnie zadanie zdecydowanie ułatwia nowoczesna chemia czyszcząca Kiehl, Buzil oraz Clinex. Są to silnie skoncentrowane preparaty opracowane na bazie rozpuszczalników, które sprzedawane są w wygodnych w użyciu aerozolach lub butelkach ze spryskiwaczem. Ich działanie jest widoczne często już po kilku chwilach po zaaplikowaniu na plamy z tuszu, farby, kleju, wosku, żywicy czy smoły.

W jaki sposób stosować preparaty do usuwania kleju, tuszu i gumy do żucia?

Preparaty Kiehl, Buzil oraz Clinex prezentowane w tej kategorii to silnie działająca chemia profesjonalna, którą stosować należy umiejętnie i po zapoznaniu się z instrukcją na ulotce lub opakowaniu. Zawierają rozpuszczalnik, a to oznacza, że po zaaplikowaniu na wykładzinach, okleinach i innych powierzchniach z delikatnych, podatnych na silną chemię materiałów mogą spowodować odbarwienia lub zmatowienie – z tego powodu przed zastosowaniem na docelowym obszarze należy wykonać próbę w niewidocznym miejscu.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Clinex Antispot 250ml -...

Uniwersalny, gotowy do użycia aerosol do odplamiania, usuwania uporczywych zabrudzeń, zmywania...

Cena 23,92 zł

Kiehl Extra-fit 750 ml

Silny preparat do usuwania tuszu, kleju oraz śladów po farbach Extra-fit to gotowy do użycia...

Cena 56,62 zł