Usuwanie farby, kleju i tuszu

Specjalistyczne preparaty do usuwania uporczywych zabrudzeń takich jak grafit i tusz, taśmy klejące, lakiery oraz farby. Środki są silnie skondensowane i gotowe do użycia, zawierają rozpuszczalniki przez co mogą negatywnie wpływać na czyszczone powierzchnie. Środki posiadają silne właściwości czyszczące, a ich używanie powinno być poprzedzone przeczytanie ulotki lub karty produktu.

Skuteczne usunięcie zabrudzeń z gumy do żucia, tuszu, kleju czy wosku konwencjonalnymi metodami nie zawsze jest możliwe. Doskonale wiedzą o tym przede wszystkim osoby profesjonalnie zajmujące się sprzątaniem biur, hoteli, restauracji oraz obiektów użyteczności publicznej. Jako doskonale zaopatrzony sklep internetowy, który oferuje szeroką gamę specjalistycznych preparatów dla branży HoReCa, możemy jednak zaproponować sprawdzone rozwiązania na problemy z doczyszczeniem wykładzin lub elementów wyposażenia ze szczególnie opornych zabrudzeń. W naszym katalogu dostępne są bowiem niezwykle skuteczne środki na bazie rozpuszczalników od renomowanych i cenionych producentów takich jak Kiehl, Clinex oraz Buzil. Doskonale radzą sobie nawet ze smołą, tuszem z pieczątek lub naturaln usunięcie zabrudzeń z gumy do żucia, tuszu, kleju czy wosku konwencjonalnymi metodami nie zawsze jest możliwe. Doskonale radzą sobie nawet ze smołą, tuszem z pieczątek lub naturalną żywicą, dlatego ich zakup to po prostu świetna inwestycja.

Jak usunąć gumę do żucia, klej lub wosk?

Nieestetyczne plamy z tuszu, kleju lub z wosku, a także przyschnięta guma do żucia na wykładzinie lub elementach wyposażenia jeszcze do niedawna wiązały się z koniecznością pracochłonnego usuwania, a i to nie gwarantowało sukcesu. Obecnie zadanie zdecydowanie ułatwia nowoczesna chemia czyszcząca Kiehl, Buzil oraz Clinex. Są to silnie skoncentrowane preparaty opracowane na bazie rozpuszczalników, które sprzedawane są w wygodnych w użyciu aerozolach lub butelkach ze spryskiwaczem. Ich działanie jest widoczne często już po kilku chwilach po zaaplikowaniu na plamy z tuszu, farby, kleju, wosku, żywicy czy smoły.

W jaki sposób stosować preparaty do usuwania kleju, tuszu i gumy do żucia?

Preparaty Kiehl, Buzil oraz Clinex prezentowane w tej kategorii to silnie działająca chemia profesjonalna, którą stosować należy umiejętnie i po zapoznaniu się z instrukcją na ulotce lub opakowaniu. Zawierają rozpuszczalnik, a to oznacza, że po zaaplikowaniu na wykładzinach, okleinach i innych powierzchniach z delikatnych, podatnych na silną chemię materiałów mogą spowodować odbarwienia lub zmatowienie – z tego powodu przed zastosowaniem na docelowym obszarze należy wykonać próbę w niewidocznym miejscu.

Aktywne filtry

Buzil Buz Point 200 ml - G 502
  • -25%

Preparat do odplamiania i usuwania tuszu, kleju oraz farby

Buz Point to gotowy do użycia, w aerosolu, preparat do odplamiania i usuwania tuszu, farby, kleju i innych uporczywych zabrudzeń. Środek ,oparty na rozpuszczalnikach, może również posłużyć od usuwania zabrudzeń trudno rozpuszczalnych w wodzie tj : smoła, guma do żucia, ślady po obuwiu, wosk, olej i tłuszcz.Buz Point jest bardzo wydajny i ładnie pachnie, brud usuwa szybko i skutecznie.

Cena podstawowa 75,90 zł 56,93 zł
Buzil Clean Up 600 ml - G 555
  • -25%

Płyn do szybkiego usuwania nalepek, tuszu i kleju

Clean Up to skuteczny środek do szybkiego usuwania nalepek, tuszu oraz resztek kleju. Doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia ławek szkolnych, biurek oraz stołów. Posiada intensywne właściwości myjące i odtłuszczające, do czyszczenia punktowego. Butelka posiada wygodny i funkcjonalny spryskiwacz.

Cena podstawowa 90,26 zł 67,69 zł

Uniwersalny, gotowy do użycia aerosol do odplamiania, usuwania uporczywych zabrudzeń, zmywania tuszu, markerów ora flamastrów. Środek oparty o rozpuszczalniki, może powodować odbarwienia delikatnych materiałów. Polecany dla szkół, do biura oraz do domu. Antispot doskonale się sprawdzi podczas zmywania śladów kleju oraz taśmy.

25,22 zł
Kiehl Extra-fit 750 ml
  • -18%

Silny preparat do usuwania tuszu, kleju oraz śladów po farbach

Extra-fit to gotowy do użycia preparat do usuwania tuszu, śladów po farbach lub mazakach oraz kleju z powierzchni odpornych na działanie rozpuszczalników. Płyn działa spontanicznie bez użycia ścierki lub gąbki. 

Cena podstawowa 71,91 zł 58,96 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.