Zbieraki i ściągaczki podłogowe

Oferta profesjonalnych ściągaczek do podłóg dostępnych w kilku rozmiarach oraz wariantach. Zbieraki podłogowe z wytrzymałego tworzywa z grubą gumą ściągającą w kolorze białym lub czarnym, obudowa dostępna w 4 kolorach : żółty, czerwony, niebieski, zielony. Metalowe ściągaczki do podłóg dostępne w wersji standardowej oraz wzmocnionej, oba modele wyposażone zostały w czarną lub białą grubą gumę do odprowadzania wody i zanieczyszczeń. 

Ściągaczki i zbieraki doskonale się sprawdzą w różnym przemyśle i usługach, jest to nie zastąpione akcesorium na basenie i pływalni. Ściągaczki doskonale odprowadzają nadmiar wody oraz innych cieczy.

Aktywne filtry

TTS Kij aluminiowy 140 cm
  • -13%

Kij do stelaży i zapinek do mopa

Kij aluminiowy do stelaży płaskich do mopa, stelaży DUST do zamiatania, ściągaczek do podłóg oraz zapinek do mopa. Kij wykonany z wytrzymałego stopu aluminium, długość kija 140 cm, średnica 23 mm. Kij wykończony wygodną rączką, dostępną w różnych kolorach. Domyślnie dokładany kolor to zielony.

Cena podstawowa 31,98 zł 27,82 zł
TTS Zbierak podłogowy 55cm
  • -13%

Wysokiej jakości zbierak do podłogi wykonany z tworzywa sztucznego. 

Zbierak podłogowy o szerokości 55 cm, wykonany z wytrzymałego tworzywa. Ściągaczka ta idealnie się sprawdzi przy osuszaniu powierzchni na pływalniach, basenach, w warsztatach, garażach oraz zakładach przemysłowych. Zbierak występuje w kilku wersjach kolorystycznych, a także z dwoma rodzajami gumy. Czarną oraz białą. Ściągaczki z białą gumą wykorzystywane są w przemyśle spożywczym oraz na pływalniach sportowych. Ściągaczki te można zamontować do standardowych kijów aluminiowych.

Cena podstawowa 63,04 zł 54,84 zł
TTS Zbierak podłogowy 75cm
  • -13%

Wysokiej jakości zbierak do podłogi wykonany z tworzywa sztucznego. 

Zbierak podłogowy o szerokości 75 cm, wykonany z wytrzymałego tworzywa. Ściągaczka ta idealnie się sprawdzi przy osuszaniu powierzchni na pływalniach, basenach, w warsztatach, garażach oraz zakładach przemysłowych. Zbierak występuje w kilku wersjach kolorystycznych, a także z dwoma rodzajami gumy. Czarną oraz białą. Ściągaczki z białą gumą wykorzystywane są w przemyśle spożywczym oraz na pływalniach sportowych. Ściągaczki te można zamontować do standardowych kijów aluminiowych.

Cena podstawowa 72,32 zł 62,92 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.