Stelaże i zatrzaski

W poniższej kategorii znajdą Państwo stelaże do mopów do mycia podłóg, stelaże DUST do osuszania i odkurzania powierzchni oraz zatrzaski do mopów sznurkowych. Wszystkie rodzaje stelaży oraz zapinek pasują do standardowych kijów aluminiowych i mogą być połączone z dowolnym wózkiem lub wiadrem do sprzątania. W szczególności polecamy stelaż z zapięciem dwustronnym który pozwoli na szybkie i skuteczne mycie podłóg.

Stelaże płaskie do mopów na rzep, kieszeniowych i na uszy.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne stelaże do mopów płaskich. W zależności od stelaża mogą Państwo używać wkładów kieszeniowych, z zapięciem dwustronnym lub na rzep. Nowość w ofercie stanowi zestaw Uni Junior. Jest to produkt przygotowany do mycia małych powierzchni. Stelaże z zapięciem dwustronnym które pasują do wkładów do mopa na uszy to idealne narzędzie do szybkiego czyszczenia podłóg. Główne zalety stelaża speedy to ograniczona ingerencja użytkownika, możliwość rozkładania i składania mopa na podłodze, wysoka wytrzymałość, idealne przyleganie do podłoża. Do dezynfekcji i mycia powierzchni delikatnych polecamy stelaże kieszeniowe lub na rzep. Te drugi zwłaszcza do mycia drewna metodą spray. Do wszystkich stelaży przygotowano kilka typów wkładów które znajdują zastosowanie przy różnych powierzchniach. Uzupełnienie oferty stanowią stelaże typu DUST które idealnie się sprawdzą przy osuszaniu powierzchni lub zamiataniu.

Zatrzaski do mopów sznurkowych typu Bix i Kentucky.

W naszym dziale ze stelażami i zapinkami do mopów znalazła się profesjonalna zapinka do mopów. W produkcie mogą Państwo wybrać pomiędzy systemem BIX oraz zatrzaskiem do mopa typu Kentucky, zapinki potocznie nazywamy agrafkami. Mopy BIX pasują do zwykłego wiadra z odciskaczem, do zapinki można przyczepić mop sznurkowy, zszyty pośrodku. System BIX to idealne wyjście dla małych powierzchni. Mop typu Kentucky poleca się do większych wiader z wyciskarką szczękową lub doczołową. Z uwagi na to że do zatrzasku można doczepić mopy w gramaturze od 300 do 450 g, minimalna pojemność używanego wiadra do 17l. Mopy typu Kentucky to idealne rozwiązanie dla przemysłu.

Dlaczego warto używać stelaży i zatrzasków marki TTS ?

 • wysoka wytrzymałość narzędzi, sprzęt na lata
 • kompatybilność z innymi sprzętami marki lub inny producentów
 • elementy wymienne dla poszczególnych stelaży i zapinek
 • duża wydajność czyszczenia
 • możliwość wyboru różnych wariantów

Aktywne filtry

TTS Kij aluminiowy 140 cm
 • -13%

Kij do stelaży i zapinek do mopa

Kij aluminiowy do stelaży płaskich do mopa, stelaży DUST do zamiatania, ściągaczek do podłóg oraz zapinek do mopa. Kij wykonany z wytrzymałego stopu aluminium, długość kija 140 cm, średnica 23 mm. Kij wykończony wygodną rączką, dostępną w różnych kolorach. Domyślnie dokładany kolor to zielony.

Cena podstawowa 31,98 zł 27,82 zł
TTS Kij teleskopowy 102-184 cm
 • -13%

Teleskopowy, bardzo wytrzymały, kij do mocowania akcesoriów do sprzątania. Idealnie będzie się sprawdzać z stelażami do mycia podłóg lub zamiatania, a także ze sprzętem do mycia szyb. Kij sprzedawany bez końcówki. 

Cena podstawowa 97,17 zł 84,54 zł
TTS Kij teleskopowy 2 częściowy
 • -18%

Kij teleskopowy, 2 częściowy, marki TTS. Kije odznacza się dużą wytrzymałością oraz sztywnością, jest prosty w użytkowaniu. Rączka i końcówka kija zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa, sam kij został wykonany z aluminium. Pierwsza część z wytrzymałego stopu o karbowanej strukturze, druga (wysuwana) część to gładkie aluminium o średnicy 23 mm. Końcówka kija zamocowana została na zatrzaski i można ją bardzo łatwo zastąpić różnego rodzaju stelażami. Do kija teleskopowego pasują wszystkie akcesoria mocowane za zawleczkę oraz akcesoria do mycia szyb (ściągaczki, zmywaki i zbieraki do okien)

Cena podstawowa 116,85 zł 95,82 zł
TTS Końcówka na kij aluminiowy
 • -13%

Prosta końcówka z wytrzymałego tworzywa dzięki której możemy zamontować ściągaczkę lub zmywak do szyb na kiju aluminiowym lub teleskopowym. Kije teleskopowe posiadają końcówkę w standardzie. Końcówka jest zakończona gwintem Europejskim dzięki czemu do kija możemy przyczepić różnego rodzaju szczotki, mopy sznurkowe lub inne akcesoria

Cena podstawowa 21,89 zł 19,05 zł
TTS Mini kij teleskopowy 56-93 cm
 • -13%

Profesjonalny, bardzo wygodny, kij teleskopowy do akcesoriów marki TTS oraz innych producentów. Trzonek rozsuwa się na długość 93 cm i można go skrócić do 56 cm. Kij sprzedawany bez końcówki, zakończony gumową, wygodną rączką.

Cena podstawowa 83,39 zł 72,55 zł
TTS Redukcja kątowa, końcówka łamana
 • -13%

Końcówka z redukcją kątową do kija aluminiowego lub teleskopowego. Dzięki końcówce można umyć trudno dostępne powierzchnie oraz szyb nachylone pod kątem

Cena podstawowa 41,94 zł 36,49 zł
TTS Stelaż do mopów na rzep
 • -13%

Stelaż płaski do mopów na rzep.

Profesjonalny, lekki i wytrzymały stelaż do płaskich mopów na rzep. Wykonany z wytrzymałego tworzywa, idealny do szybkiego sprzątania. Dostępny w dwóch rozmiarach: 40 i 60 centymetrów. Stelaż mocowany jest do kija aluminiowego, prostego lub teleskopowego, za pomocą zawleczki oraz nakrętki. Mopy na rzep mogą być używane do mycia metodą spray lub czyszczenia delikatnych powierzchni, np. drewna olejowanego lub lakierowanego.

Cena podstawowa 117,47 zł 102,19 zł
TTS Stelaż DUST do mopa nożycowego
 • -13%

Stelaż do mopa nożycowego do zamiatania lub osuszania.

Profesjonalny, bardzo wytrzymały stelaż do mopa nożycowego marki TTS. Stelaż wykonany z aluminium i stali malowanej proszkowo. Na stelaż pasują wkłady do zamiatania i osuszania powierzchni. Stelaż jest kompatybilny z uchwytami do stelaża, zarówno z przegubem jak i bez. Stelaż jest mocowany do uchwytów za pomocą przegubów kulowych. Mopów nożycowych można używać na dużych przestrzeniach : hale magazynowe, hale produkcyjne, kościoły, duże powierzchnie biurowe. 

Cena podstawowa 213,77 zł 185,98 zł
TTS Stelaż kieszeniowy do mopa
 • -13%

Profesjonalny stelaż kieszeniowy do mopa płaskiego.

Wytrzymały i solidny stelaż z tworzywa sztucznego do mopów płaskich. Mopy mocowane są na kieszonki, w centralnej części stelaż posiada ruchomy przegub który stanowi połączenie z kijem aluminiowym. Za składanie stelaża odpowiada przycisk. Stelaża umożliwia szybkie i łatwe mycie, a także dezynfekcję średnich i dużych powierzchni. W zależności od użytkownika oraz charakterystyki czyszczonej powierzchni mamy do dyspozycji stelaże w dwóch szerokościach: 40 i 50 cm.

Cena podstawowa 114,17 zł 99,33 zł
TTS stelaż metalowy dust
 • -13%

Stelaż DUST z przegubem z tworzywa sztucznego.

Stelaż służy do zamiatania dużych płaskich przestrzeni. Ramkę można zamontować do kija aluminiowego za pomocą specjalnej zawleczki która została umieszczona w przegubie. Wkłady mocowane są na kieszenie, stelaż składamy lekko uciskając ramkę. Drut trzymający wkład działa rozporowo. Stelaże DUST to idealny przyrząd do szybkie i skutecznego zamiatania dużych powierzchni. Idealnie sprawdzi się w biurze, szkole, hali sportowej, magazynie lub kościele. Do stelaża pasują wkłady akrylowe i bawełniane.

Cena podstawowa 26,35 zł 22,92 zł
TTS Stelaż speedy do mopa
 • -13%

Stelaż do mopów z zapięciem dwustronnym, typu speedy.

Profesjonalny, bardzo wytrzymały stelaż do mopów płaskich typu "speedy". Stelaż posiada dwustronne zapięcie do mocowania mopów na tak zwane uszy. Mop dostępny jest w dwóch rozmiarach: 40 i 50 cm. Doskonale się sprawdzi podczas ręcznego mycia średnich i dużych powierzchni. Idealnie współgra z wózkami serwisowymi i innym sprzętem do sprzątania. 

Cena podstawowa 165,99 zł 144,41 zł
TTS Uchwyt do mopa nożycowego
 • -13%

Kij do stelaża nożycowego do ręcznego zamiatania posadzek.

Profesjonalne uchwyty do mopów nożycowych, wykonane z aluminium. Dostępne w dwóch wersjach :  z przegubem plastikowym i bez. Mopy nożycowe doskonale się nadają podczas zamiatania lub osuszania dużych powierzchni. Gdzie można stosować mopy nożycowe ? W zakładach przemysłowych, w magazynach, halach targowych kościołach, biurowcach. Uchwyt pasuje to stelaża nożycowego marki TTS.

Cena podstawowa 191,02 zł 166,19 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.