Mycie sanitariatów i toalet

Preparaty do doczyszczania łazienek

W naszym sklepie mogą Państwo zakupić różnego rodzaju płyny do czyszczenia sanitariatów. Mogą to być mocniejsze środki do doczyszczania lub delikatniejsze do bieżącego mycia. Oczywiście proponujemy Państwo zakup tylko profesjonalnych produktów takich marek jak Kiehl, Buzil, Clinex, Medisept.

Jakiego środka użyć do doczyszczania łazienki, a jakiego do bieżącego mycia ?

Do doczyszczania łazienek, muszli, wanien, brodzików polecamy Państwu bardziej agresywne środki oparte o kwas fosforowy lub kwas solny. Są to preparaty bardzo mocne dlatego też powinny być używane z zachowaniem należytej ostrożności. Warto przed użyciem przeczytać ulotkę producenta lub kartę charakterystyki. Należy pamiętać że środki do czyszczenia łazienek i toalet na mocnych kwasach mogą uszkodzić niektóre delikatne elementy wyposażenia, a nawet płytki.

Do mycia bieżącego polecamy skoncentrowane preparaty o delikatniejszym działaniu które będą bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, użytkownika oraz wyposażenia. Często są to środki zapachowe które niwelują brzydkie zapachy. Środki do bieżącego mycia powierzchni w sanitariatach doskonale sobie poradzą z nalotami z mydła lub bieżącymi zabrudzeniami z twardej wody

Do doczyszczania wanien, brodzików, muszli, zlewów oraz powierzchni odpornych na działanie kwasów (płytki gresowe), polecamy :

 • silne środki oparte na mocnym kwasie fosforowym lub solnym
 • są to idealne środki do usuwania rdzy, nalotów z uryny, śladów po moczu, nawarstwionych złogów mydła oraz innych zabrudzeń
 • mogą być używane do usuwania kamienia kotłowego 
 • czyszczoną powierzchnię należy potraktować odpowiednią dozą preparatu, odczekać chwilę i wyczyścić
 • środków na silnych kwasach nie wolno używać do czyszczenia powierzchni stalowych, chromowanych, galwanizowanych
 • do doczyszczania łazienek szczególnie polecamy : Buzil Wc Cleaner, Buzil Contracalc lub Kiehl Powerfix

Do mycia bieżącego, codziennego łazienek i toalet sugerujemy wybór środków :

 • środki na słabszych kwasach lub mocnych kwasach w niskich stężeniach
 • zapachowe środki niwelujące brzydki zapachy
 • bezpieczne preparaty do czyszczenia wszystkich powierzchni nawet stali lub armatury wykonanej z innych materiałów
 • szczególnie polecamy środki : Bucasan Sanibond, Drizzle RED, Bucasan Trendy, Kiehl Clarida Sani, Clinex W3 Activ Shield
 • ekologiczne środki do codziennego czyszczenia łazienek : Duocti Eco, Buzil Planta San, Kiehl Sanika Eco lub Kiehl Patronal Eco

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w doborze środka do czyszczenia lub doczyszczania łazienek to jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Truskawkowy płyn do czyszczenia toalet

Bucasan Sanibond to rewelacyjny, skoncentrowany preparat do codziennego czyszczenia toalet. Płyn usuwa zabrudzenia od twardej wody, resztki mydła, ślady po moczu, a przy tym pozostawia wyjątkowy owocowy zapach. Środek jest delikatny dla czyszczonych powierzchni, ma lepką konsystencję i nie pozostawia smug. Świetnie się sprawdzi podczas czyszczenia glazury i terakoty, kabin prysznicowych, zlewów i sedesów oraz armatury.

343,40 zł

Truskawkowy płyn do czyszczenia toalet

Bucasan Sanibond to rewelacyjny, skoncentrowany preparat do codziennego czyszczenia toalet. Płyn usuwa zabrudzenia od twardej wody, resztki mydła, ślady po moczu, a przy tym pozostawia wyjątkowy owocowy zapach. Środek jest delikatny dla czyszczonych powierzchni, ma lepką konsystencję i nie pozostawia smug. Świetnie się sprawdzi podczas czyszczenia glazury i terakoty, kabin prysznicowych, zlewów i sedesów oraz armatury.

39,20 zł

Koncentrat do mycia, pielęgnacji i doczyszczania łazienek. Bucasan Trendy doskonale się nadaje do mycia wanien, muszli WC, brodzików, szyb kabin prysznicowych, armatury chromowanej i stalowej oraz wszystkich innych powierzchni. Preparat ma szerokie spektrum działania, doskonale rozpuszcza brud, kamień, resztki kosmetyków oraz urynę. Środek nie pozostawia smug i przyjemnie pachnie.

296,13 zł

Skoncentrowany, zapachowy płyn do czyszczenia bieżącego i doczyszczania powierzchni odpornych na kwasy w łazienkach. Bucasan Trendy doskonale się sprawdzi podczas mycia kabin prysznicowych, umywalek, brodzików, muszli WC, wanien oraz elementów chromowanych i stalowych, armatury łazienkowej. Środek nie pozostawia smug i pozostawia przyjemny zapach.

33,92 zł

Profesjonalny, skoncentrowany płyn do doczyszczania łazienek oraz innych powierzchni odpornych na działanie kwasów. Buz Contracalc doskonale rozpuszcza kamień, rdzę oraz kamień kotłowy. Preparat posiada silne właściwości odkamieniające, spontanicznie usuwa brud, jest bardzo wydajny i nie posiada zapachu. Jest bardzo uniwersalny, może być stosowany w automatach szorujących, szorowarkach i myjkach ciśnieniowych.

43,06 zł

Gotowy do użycia płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazienkach, toaletach i pomieszczeniach sanitarnych. Butelka posiada głowice spieniającą dzięki której na powierzchni tworzy się delikatnie czyszcząca pianka, od pierwszych chwil użycia płyn spontanicznie rozpuszcza brud i pielęgnuje powierzchnie. Bezpieczny dla materiałów, można czyścić elementy chromowane i niklowane oraz stal nierdzewną. Doskonały do czyszczenia kabin prysznicowych, kafelków i płytek oraz brodzików, wanien i bidetów. Drizzle Red doskonale rozpuszcza osad z twardej wody, kamień, urynę oraz resztki kosmetyków i mydła. Przyjemnie pachnie.

39,56 zł

Ekologiczny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni w łazienkach oraz pomieszczeniach sanitarnych. Doskonale sobie radzi z podstawowymi zabrudzeniami spotykanymi w toaletach. Planta San rozpuszcza osady z kamienia, resztki mydła, ślady uryny. Płyn posiada przyjemny zapach, jest bezpieczny dla powierzchni oraz użytkownika.

35,35 zł

Agresywny płyn do czyszczenia toalet

Buzil Wc Cleaner to super mocny, agresywny płyn do czyszczenia toalet i sanitariatów. Płyn doskonale sobie poradzi z każdym zabrudzeniem, usuwa rdzę, osady z kamienia, resztki mydła. W niektórych sytuacjach może posłużyć do czyszczenia po remoncie, niezwykle skuteczny wobec osadów wapiennych i cementowych. Z uwagi na zawartość silnych kwasów preparatu nie wolno stosować na powierzchniach nie odpornych na działanie kwasów, unikać stosowania na powierzchniach chromowanych. Płyn w postaci skoncentrowanej posiada duszący i gryzący zapach.

35,20 zł

Skoncentrowany, silnie czyszczący preparat do doczyszczania posadzek gresowych, kamiennych, do sprzątania po remoncie lub budowie. Środek ma kwasowy odczyn i może powodować korozję nie których materiałów. M3 Acid doskonale się sprawdzi podczas doczyszczania fug. 

21,40 zł

Gotowy do użycia płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni, w tym szkła oraz chromu, w toaletach i sanitariatach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Środek doskonale czyści, szybko rozpuszcza brud. Rozpuszcza osady po twardej wodzie, ślady uryny, osady z mydła. Preparat posiada właściwości odpierające brud, dzięki zawartości polimerów tworzy niewidoczną powłokę ochronną.

23,37 zł

Gotowy do użycia, bardzo mocny płyn odkamieniająco - czyszczący do mycia brodzików, bidetów i muszli toaletowych. W3 Bacti skutecznie usuwa ślady rdzy, osady kamienne, ślady uryny. Środek posiada właściwości dezynfekujące.

17,71 zł

Gotowy do użycia, kwaśny środek czyszczący do łazienek, sanitariatów i toalet. Preparat posiada silne właściwości czyszczące, doskonale rozpuszcza osady z kamienia, mydła oraz ślady uryny. Preparat jest na tyle mocny że może uszkodzić delikatniejsze powłoki chromowane. W3 Forte doskonale się sprawdzi podczas doczyszczania silnie zabrudzonych wanien, kabin prysznicowych, brodzików.

24,48 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.