Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj preparatu

Rodzaj preparatu

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Specjalistyczna chemia do doczyszczania

Buzil, Medisept, Kiehl oraz Clinex to wiodący na rynku producenci specjalistycznej chemii do doczyszczania, których płyny odtłuszczające, myjące czy też dezynfekujące znajdą Państwo w ofercie sklepu internetowego DRIP. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Profesjonalna chemia do doczyszczania – sklep internetowy DRIP

Przeznaczone do stosowania w gastronomii, przemyśle, budownictwie, a także w sektorze usług medycznych płyny Buzil, Kiehl, Clinex oraz Medisept są preparatami umożliwiającymi gruntowne doczyszczenie nawet najcięższych zabrudzeń. Wśród dostępnej w naszym katalogu chemii specjalistycznej znajduje się zarówno ta o właściwościach dezynfekujących, o pH alkalicznym, jak i silnie kwaśnym. Już w kilka chwil po aplikacji większość zabrudzeń organicznych lub nieorganicznych jest usuwana z powierzchni, co już dawno docenili nasi Klienci.

Dlaczego specjalistyczna chemia do doczyszczania jest godna polecenia?

Ponieważ to produkty kierowane do profesjonalistów, a głównym argumentem przemawiającym za ich zakupem jest ich skuteczność, co przekłada się na oszczędność czasu. Ponadto duże znaczenie ekonomiczne ma również fakt, że preparaty Buzil, Kiehl, Clinex i Medisept to wydajne koncentraty oferowane w dużych pojemnikach. Ich skład opracowano bardzo starannie, a to zaś sprawia, że odpowiednio dobrane do typu powierzchni i zabrudzeń doskonale radzą sobie z usunięciem między innymi tłuszczu, smarów, rdzy, a także tynków i betonu.

Specjalistyczne preparaty Buzil, Kiehl, Clinex i Medisept – gdzie zamówić?

Działając w branży HoReCa lub prowadząc firmę świadczącą profesjonalne usługi sprzątające zdecydowanie warto sięgnąć po specjalistyczną chemię renomowanych marek przeznaczoną do doczyszczania powierzchni. Wśród oferowanych na stronie internetowej sklepu DRIP produktów dostępne są płyny o formułach stworzonych z myślą o skutecznym odtłuszczaniu, szybkim myciu, a także efektywnym dezynfekowaniu. Skoncentrowane, sprzedawane w dużych, a co za tym idzie – ekonomicznych pojemnikach, doskonale sprawdzą się w realizacji zadań wykwalifikowanych ekip sprzątających.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-12 z 34 pozycji

Aktywne filtry