Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj preparatu

Rodzaj preparatu

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Mycie kuchni

Chemia profesjonalna dla gastronomii w ofercie sklepu Drip

Branża gastronomiczna to sektor, w którym utrzymanie higieny na możliwie jak najwyższym poziomie jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również z uwagi na bezpieczeństwo osób korzystających z ofert producentów żywności, restauracji, barów, kawiarni czy też food-trucków. Regularne czyszczenie powierzchni roboczych jest więc absolutną koniecznością, warto tym samym zainwestować w preparaty renomowanych producentów, m.in. Buzil oraz Clinex. Specjalistyczne płyny, mleczka oraz wydajne koncentraty umożliwią szybkie pozbycie się zabrudzeń z blatów roboczych, kratek grillowych, garnków i naczyń, a także z wyposażenia ze stali nierdzewnej czy też mebli. Sprawdzą się zarówno podczas usuwania kamienia, jak i odtłuszczania powierzchni, pozostawiając przyjemny zapach. 

Preparaty Buzil i Clinex do czyszczenia kuchni

W ofercie sklepu internetowego Drip dostępna jest szeroka gama chemii profesjonalnej dla gastronomii znanych marek – Buzil oraz Clinex. To nie tylko dopuszczone do użytkowania w strefach przechowywania żywności płyny uniwersalne do różnego typu powierzchni, ale również:

  • kwaśne preparaty przeznaczone do powierzchni ze stali nierdzewnej,
  • odtłuszczacze przeznaczone do usuwania przypaleń i czyszczenia grilla,
  • silnie działające preparat do usuwania kamienia oraz rdzy,
  • a także politury czyszczące do metali i wiele innych pozycji.

Sklep internetowy Drip – chemia dla branży gastronomicznej

Bez względu na to, czy produkują Państwo żywność lub prowadzą elegancką restaurację w centrum miasta, bar fast-food w miejscowości turystycznej czy też food-truck oferujący dania kuchni amerykańskiej, dla spełnienia wymogów sanitarnych w każdym z tych miejsc zawsze kluczowe będzie utrzymanie czystości na najwyższym poziomie. Dzięki oferowanej w sklepie internetowym Drip chemii profesjonalnej marki Clinex oraz Buzil zapewnienie optymalnych warunków w kuchni nie będzie dla zespołu sprzątającego żadnym wyzwaniem. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na wybrany asortyment

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry