Mycie kuchni

Chemia profesjonalna dla gastronomii w ofercie sklepu Drip

Branża gastronomiczna to sektor, w którym utrzymanie higieny na możliwie jak najwyższym poziomie jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również z uwagi na bezpieczeństwo osób korzystających z ofert producentów żywności, restauracji, barów, kawiarni czy też food-trucków. Regularne czyszczenie powierzchni roboczych jest więc absolutną koniecznością, warto tym samym zainwestować w preparaty renomowanych producentów, m.in. Buzil oraz Clinex. Specjalistyczne płyny, mleczka oraz wydajne koncentraty umożliwią szybkie pozbycie się zabrudzeń z blatów roboczych, kratek grillowych, garnków i naczyń, a także z wyposażenia ze stali nierdzewnej czy też mebli. Sprawdzą się zarówno podczas usuwania kamienia, jak i odtłuszczania powierzchni, pozostawiając przyjemny zapach. 

Preparaty Buzil i Clinex do czyszczenia kuchni

W ofercie sklepu internetowego Drip dostępna jest szeroka gama chemii profesjonalnej dla gastronomii znanych marek – Buzil oraz Clinex. To nie tylko dopuszczone do użytkowania w strefach przechowywania żywności płyny uniwersalne do różnego typu powierzchni, ale również:

  • kwaśne preparaty przeznaczone do powierzchni ze stali nierdzewnej,
  • odtłuszczacze przeznaczone do usuwania przypaleń i czyszczenia grilla,
  • silnie działające preparat do usuwania kamienia oraz rdzy,
  • a także politury czyszczące do metali i wiele innych pozycji.

Sklep internetowy Drip – chemia dla branży gastronomicznej

Bez względu na to, czy produkują Państwo żywność lub prowadzą elegancką restaurację w centrum miasta, bar fast-food w miejscowości turystycznej czy też food-truck oferujący dania kuchni amerykańskiej, dla spełnienia wymogów sanitarnych w każdym z tych miejsc zawsze kluczowe będzie utrzymanie czystości na najwyższym poziomie. Dzięki oferowanej w sklepie internetowym Drip chemii profesjonalnej marki Clinex oraz Buzil zapewnienie optymalnych warunków w kuchni nie będzie dla zespołu sprzątającego żadnym wyzwaniem. Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na wybrany asortyment

Aktywne filtry

Środek do gruntownego czyszczenia kuchni i powierzchni w branży spożywczej

Bistro to płyn do gruntownego czyszczenia, doczyszczania, powierzchni w branży spożywczej i gastronomiczne oraz przemyśle. Preparat nadaje się zarówno do mycia ścian i podłóg. Środek doskonale rozpuszcza zabrudzenia pochodzenia organicznego, tj : białka, oleje i tłuszcze. Dodatkową zaletą jest możliwość używania preparatu w generatorze piany. Buzil Bistro nie zakłóca działania separatorów tłuszczu, zgodnie z normą ONORM B 5105.

454,73 zł

Środek do gruntownego czyszczenia kuchni i powierzchni w branży spożywczej

Bistro to płyn do gruntownego czyszczenia, doczyszczania, powierzchni w branży spożywczej i gastronomicznej. Preparat nadaje się zarówno do mycia ścian i podłóg. Środek doskonale rozpuszcza zabrudzenia pochodzenia organicznego, tj : białka, oleje i tłuszcze. Dodatkową zaletą jest możliwość używania preparatu w generatorze piany. Buzil Bistro nie zakłóca działania separatorów tłuszczu, zgodnie z normą ONORM B 5105.

49,91 zł

Profesjonalny, skoncentrowany płyn do doczyszczania łazienek oraz innych powierzchni odpornych na działanie kwasów. Buz Contracalc doskonale rozpuszcza kamień, rdzę oraz kamień kotłowy. Preparat posiada silne właściwości odkamieniające, spontanicznie usuwa brud, jest bardzo wydajny i nie posiada zapachu. Jest bardzo uniwersalny, może być stosowany w automatach szorujących, szorowarkach i myjkach ciśnieniowych.

43,06 zł

Intensywny odtłuszczacz do usuwania przypaleń i czyszczenia grilla

Buz GrillMaster to gotowy do użycia, intensywny środek odtłuszczający który znakomicie sobie poradzi z wszystkiego rodzaju przypaleniami. Płyn posiada głowicę spryskującą tworzącą piankę odpowiedzialną za rozpuszczanie tłuszczów. Środek doskonal się sprawdzi podczas czyszczenia piekarników, przypalonych patelni, garnków naczyń żaroodpornych. Produkt nie zawiera substancji zapachowych oraz posiada świadectwo dopuszczenia do stosowania w przemyśle spożywczym.

33,98 zł

Płyn do gruntownego czyszczenie stali nierdzewnej

Buz Metasoft to gotowy do użycia środek do czyszczenia stali nierdzewnej. Preparat doskonale się sprawi podczas czyszczenia kuchni, obszarów magazynowania i przechowywania żywności, restauracji oraz wszystkich środków odpornych na działanie kwasów. Metasoft idealnie się sprawdzi podczas czyszczenia płyt kuchennych, płyt ceramicznych, stali nierdzewnej.

93,33 zł

Gotowy do użycia płyn do mycia mebli oraz powierzchni szklanych. Drizzle Blue doskonale myje, nie pozostawia smug, blokuje nie przyjemne zapachy oraz bardzo ładnie pachnie. Już nie wielka ilość płynu wystarczy do efektywnego mycia, posiada właściwości nabłyszczające, Płyn Drizzle Blue może zostać użyty do mycia praktycznie każdej powierzchni, doskonale się sprawdzi podczas mycia powierzchni szklanych i błyszczących. Doskonały, uniwersalny płyn do sprzątania całego domu lub biura.

43,49 zł

Buzil Indumaster Intensive IR 44 to używany w przemyśle preparat czyszczący w formie koncetratu. Doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń typu tłuszcz, olej roślinny lub zwierzęcy. Działa z wyjątkową intensywnością. Posiada atesty pozwalające używać w przemyśle gastronomicznym lub spożywczym oraz różnego rodzaju warsztatach. Szczególnie polecany do powierzchni lub podłóg odpornych na działanie zasadowe. Od sposobu wykorzystania zależy stosunek ilości koncentratu do wody. Preparat jest używany zarówno do mycia bieżącego ( 100-200 ml/10 l wody), czyszczenia gruntownego (500-1000ml/10l ), przy wykorzystaniu automatów wysokociśnieniowych (od 1:5 - do 1:10 z wodą)  lub za pomocą automatów myjących (200-500ml/10 l wody).

391,32 zł

Politura czyszcząca do metali

Gotowy do użycią preparat do czyszczenia stopów różnych metali. Doskonale się sprawdzi z silnie zabrudzonymi blatami ze stali nierdzewnej. Dopuszczony do użycia w strefach przechowywania żywności. Duża siła czyszczenia dzięki zawartym mikrogranulkom. Na czyszczonych powierzchniach tworzy perlistą warstwę dzięki czemu powierzchnia wygląda na nową. Delikatny dla czyszczonych powierzchni oraz dla rąk. Polecany do kuchni, restauracji oraz hoteli.

71,55 zł

Intensywny środek odtłuszczający

Perfekt to intensywny, skoncentrowany płyn o właściwościach odtłuszczających. Środek jest niskopienny, skutecznie usuwa oleje, tłuszcze oraz złogi brudu. Może być stosowany w myjkach ciśnieniowych, usuwa okopcenia oraz przyjemnie pachnie. Płyn ten doskonale się sprawdzi podczas mycia kuchni, restauracji, hotelu oraz wszystkich powierzchni w zakładach przetwórstwa spożywczego (mleczarnie, piekarnie, masarnie, zakłady produkujące konserwy oraz nabiał).

320,06 zł

Intensywny środek odtłuszczający

Perfekt to intensywny, skoncentrowany płyn o właściwościach odtłuszczających. Środek jest niskopienny, skutecznie usuwa oleje, tłuszcze oraz złogi brudu. Może być stosowany w myjkach ciśnieniowych, usuwa okopcenia oraz przyjemnie pachnie. Płyn ten doskonale się sprawdzi podczas mycia kuchni, restauracji, hotelu oraz wszystkich powierzchni w zakładach przetwórstwa spożywczego (mleczarnie, piekarnie, masarnie, zakłady produkujące konserwy oraz nabiał).

36,49 zł

Ekologiczny, bardzo uniwersalny płyn myjący do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni. Planta Orange ma lekko zasadowe pH przez co świetnie sobie radzi z tłuszczami, przyjemnie pachnie, może być stosowana w gastronomi oraz przemyśle spożywczym oraz jest bardzo wydajna. Świetny produkt do zastosowań profesjonalnych i domowych.

35,49 zł

Gotowy do użycia, kwaśny preparat do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Clinex Steel doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia wind, schodów ruchomych, balustrad lub skrzynek na listy. Doskonale usuwa różnego rodzaju zabrudzenia mineralne, nie pozostawia smug i przykrego zapachu.

17,47 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.