Mycie drewna i paneli

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne preparaty do mycia podłóg drewnianych, w tym do drewna olejowanego lub lakierowanego. Wszystkie oferowane środki posiadają niezbędne atesty, karty charakterystyki oraz karty techniczne. Niektóre z preparatów posiadają certyfikaty Ecolabel

Płyn do mycia parkietu, drewna olejowanego lub lakierowanego.

W ostatnich latach doszło do znaczącego rozwoju przestrzeni biurowej. Co raz częściej, w nowych biurowcach znajdziemy różnego rodzaju posadzki drewniane lub drewnopodobne. Utrzymanie powierzchni drewnianej w należytym porządku nie jest w cale takie łatwe. Jest to posadzka miękka i nawet zabezpieczona podatna jest na różnego rodzaju uszkodzenia i zabrudzenia. Dobry środek do mycia drewna powinien być delikatny dla powierzchni, dobrze czyścić przy w niskich stężeniach oraz przy małej ilości detergentu, a także być bezpiecznym dla środowiska. Na stronach naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości środki do mycia podłóg drewnianych olejowanych lub lakierowanych

W szczególności polecamy Państwu produkty marki Kiehl. Czemu? Możemy rozpisywać się nad nimi bardzo długo ale poniżej znajdą Państwo kilka najważniejszych cech dotyczących środków do mycia i pielęgnacji drewna Niemieckiego producenta:

  • są bezpieczne dla środowiska (posiadają certyfikat Ecolabel)
  • są oszczędne, butelki posiadają wbudowany dozowniki
  • bardzo dobrze czyszczą przy nie wielkim użyciu
  • spełniają normy dotyczące antypoślizgowości
  • można ich używać zarówno w domu jak i biurze

Woski, oleje do mycia, pielęgnacji i zabezpieczania drewna

U nas mogą Państwo zakupić profesjonalne płyny do mycia ale też do pielęgnacji i zabezpieczania nie tylko podłóg ale też mebli drewnianych. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę środków na bazie wosków oraz olejów które ochronią czyszczoną powierzchnię i pozwolą dłużej cieszyć się jej wyglądem. Gorącą polecamy :

  • Kiehl Eco-Refresher do zabezpieczania surowych podłóg drewnianych (środek do olejowania)
  • Kiehl Presto - środek na bazie wosków do mycia i pielęgnacji mebli z drewna naturalnego
  • Kiehl Parkettin-Konznetrat - do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych olejowanych
  • Buzil Vario Clean Trendy - do mycia drewna lakierowanego i paneli

Aktywne filtry

Ekologiczny, antypoślizgowy płyn myjący do podłóg i parkietów

Planta Cleen to ekologiczny preparat do mycia i pielęgnacji podłóg. Doskonale się nadaje do wszystkich wodoodpornych posadzek kamiennych, lakierowanych podłóg drewnianych, podłóg z korka oraz linoleum lub PCV. Płyn posiada doskonałe właściwości zwilżające i może być stosowany na kilka sposobów : mycie mopem, automatem, szorowarką, metodą natryskową. Dzięki lekko zasadowem odczynowi dobrze zmywa i nie pozostawia smug. Płyn posiada certyfikat ekologiczny.

35,20 zł

Łatwo zmywalna emulsja o właściwościach myjąco pielęgnacyjnych do różnych posadzek (kamień naturalny, lastryko, beton, wykładziny PCV, drewno oraz kauczuk). Sunglorin charakteryzuje się dobrą rozlewalnością, posiada właściwości antypoślizgowe. W celu uzyskania najlepszego efektu należy polerować, najlepiej przy użyciu polerki wysokoobrotowej. Do mycia używać rozcieńczonego. 

366,61 zł

Gotowa do użycia emulsja nabłyszczająca do posadzek z kamienia naturalnego, lastryko, wykładzin PCV, parkietu oraz kauczuku. Sunglorin tworzy łatwo zmywalną powłokę nabłyszczającą, wnika w pory i uszczelnia, posiada właściwości antypoślizgowe. Można polerować. Nadaje się do mycia i pielęgnacji.

40,13 zł

Naturalny, uniwersalny płyn myjący

Vario Clean Trendy to naturalny środek myjący, delikatny dla materiałów i tworzyw. Produkt skutecznie czyści wszystkie powierzchnie, a dzięki efektowi easy to clean ogranicza ponowne gromadzenie się brudu. Płynu można używać do mycia wszystkich rodzajów podłóg, nawet drewnianych i paneli. Doskonale się sprawdzi jako płyn do mycia mebli oraz wyposażenia wnętrz, grzejników oraz parapetów. Preparatu można używać podczas mycia plexiglasu oraz szkła akrylowego.

33,57 zł

Ekologiczny olej do zabezpieczania podłóg z drewna naturalnego

Płyny preparat, na bazie wodnej do zabezpieczania podłóg drewnianych : parkietu, deski, płyt drewnianych, płyt OSB, parkietu przemysłowego, parkietu utwardzanego promieniami UV, parkietu olejowanego. Preparat wydobywa naturalną barwę drewna, jest wolny od metali ciężkich i pigmentów, wysycha matowo, nie jest perfumowany. Podłoga gotowa do użytku po 2 h schnięcia, do zmywania po 2 dniach. Do zmywania podłogi najlepiej używać Parkettin Konzentrat. Produkt posiada certyfiak Ecolabel.

782,96 zł

Środek do mycia i pielęgnacji drewna olejowanego, woskowanego, parkietu oraz laminatu

Wysokiej jakości, skoncentrowany płyn o właściwościach antypoślizgowych do mycia podłóg drewnianych, klepki oraz parkietu. Płyn bardzo dobrze czyści i pielęgnuje, wysycha nie pozostawiając smug oraz zabezpiecza mytą powierzchnię przed ponownym brudzeniem. Parkettin-Konzentrat posiada przyjemny zapach, jest bardzo wydajny i efektwyny. Płyn doskonale się sprawdza podczas mycia i pielęgnacji hal sportowych. 

82,29 zł

Nabłyszczający płyny myjąco pielęgnujący do parkietu

Preparat do mycia i pielęgnacji podłóg z lakierowanego drewna, doskonały do parkietów i różnego rodzaju "klepki". Parketto Care posiada właściwości nabłyszczające, jest antypoślizgowy, może być stosowany zarówno w postaci surowej (konserwacja i pielęgnacja) oraz w postaci koncentratu (odnawianie powłoki, mycie).

65,88 zł

Ekologiczny płyn do mycia lakierowanego i woskowanego parkietu, klepki oraz innych podłóg drewnianych

Skoncentrowany, delikatny dla powierzchni i przyjemnie pachnący płyn do mycia i pielęgnacji lakierowanych podłóg drewnianych. Parketto Clean Konz posiada doskonałe własności transportowania brudu, nie zawiera wosku i posiada ekologiczny skład. Płyn doskonale się sprawdzi przy myciu każdego rodzaju drewna oraz laminatu : drewno lakierowane lub impregnowane, surowe drewno, drewno woskowane lub laminat.

47,74 zł

Delikatne mleczko w spray do pielęgnacji mebli i powierzchni z drewna

Presto to odżywczy płyn do mycia i pielęgnacji mebli drewnianych. Formuła preparatu została oparta o woski i oleje które przywracają naturalny wygląd mytej powierzchni, chronią oraz wydłużają żywotność czyszczonej powierzchni. Preparat doskonale usuwa odciski po placach, plamy powstałe w skutek używania preparatów alkoholowych oraz kryje małe rysy. Presto to idealny preparat do czyszczenia i konserwacji mebli z drewna naturalnego, doskonale się sprawdzi w urzędach, szkołach, biurowcach oraz hotelach. 

74,42 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.