Do zamiatania

W poniższej kategorii znajdą Państwo profesjonalny sprzęt ręczny do zamiatania terenów zewnętrznych oraz wnętrza nieruchomości. Do zamiatania na zewnątrz polecamy Państwu zestawy zbudowane ze śmietniczki Cindy, Clip oraz zamiatacza Flo. Do zamiatania wewnątrz doskonale się sprawdzą komplety DUST. System Dust składa się ze stelaża, kija aluminiowego oraz wkładu akrylowego. W zależności od miejsca i wielkości pomieszczenia mogą Państwo wybrać stelaż w szerokości od 40 do 100 cm. System Dust dostępny jest również w wersji ze stelażem nożycowym który doskonale się sprawdzi podczas zamiatania dużych przestrzeni. Pamiętajmy że przed każdym myciem, nawet automatem trzeba dokładnie pozamiatać. Skuteczne i efektywne zamiatanie to droga do czystego pomieszczenia. Niedługo rozszerzenie oferty.

Aktywne filtry

Cindy + Flo - zestaw do zamiatania
 • -13%

Leniuch, zestaw do zamiatania do średnich i dużych powierzchni

Śmietniczka Cindy i zmiotka Flo to doskonałe połączenie do zamiatania dużych parkingów, dziedzińców, patio, chodników i innych terenów zewnętrznych. Dzięki dużej pojemności oraz wmontowanym kółkom używanie śmietniczki staje się niezwykle efektywne, ograniczona zostaje konieczność częstego opróżniania. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego i odpornego tworzywa śmietniczka posłuży przez bardzo długi okres czasu.

Cena podstawowa 253,26 zł 220,33 zł
Clip + Flo - zestaw do zamiatania
 • -13%

Szufelka Clip i zamiatacz Flo to idealne połączenie do zamiatania małych i średnich powierzchni. Przeznaczony do zamiatania terenów zewnętrznych takich jak parkingi, ciągi komunikacyjne, patia i dziedzińce. Szufelka i zmiotka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia, ścieranie oraz upływ czasu. Każdy z elementów można zakupić osobno. Zestaw występuje w dwóch wariantach: z pokrywą i bez pokrywy. 

Cena podstawowa 150,06 zł 130,55 zł
Mop nożycowy do zamiatania - zestaw
 • -13%

Zestaw do zamiatania dużych powierzchni

Profesjonalny zestaw do zamiatania dużych powierzchni złożony ze stelaża, uchwytu oraz wkładów akrylowych. Mop nożycowy z wkładami akrylowymi doskonale się sprawdzi przy zamiataniu dużych holów, magazynów, zabudowanych peronów, dużych korytarzy. Wkłady mają łączną szerokość równą 2 metrom, posiadają doskonałe właściwości antystatyczne, przyciągają kurz i brud. Po zakończonej pracy należy dokładnie wytrzepać wkłady. Zestaw dostępny w dwóch wersjach z przegubem plastikowym i śrubą.

Cena podstawowa 639,60 zł 556,45 zł
TTS Kij aluminiowy 140 cm
 • -13%

Kij do stelaży i zapinek do mopa

Kij aluminiowy do stelaży płaskich do mopa, stelaży DUST do zamiatania, ściągaczek do podłóg oraz zapinek do mopa. Kij wykonany z wytrzymałego stopu aluminium, długość kija 140 cm, średnica 23 mm. Kij wykończony wygodną rączką, dostępną w różnych kolorach. Domyślnie dokładany kolor to zielony.

Cena podstawowa 31,98 zł 27,82 zł
TTS Stelaż DUST do mopa nożycowego
 • -13%

Stelaż do mopa nożycowego do zamiatania lub osuszania.

Profesjonalny, bardzo wytrzymały stelaż do mopa nożycowego marki TTS. Stelaż wykonany z aluminium i stali malowanej proszkowo. Na stelaż pasują wkłady do zamiatania i osuszania powierzchni. Stelaż jest kompatybilny z uchwytami do stelaża, zarówno z przegubem jak i bez. Stelaż jest mocowany do uchwytów za pomocą przegubów kulowych. Mopów nożycowych można używać na dużych przestrzeniach : hale magazynowe, hale produkcyjne, kościoły, duże powierzchnie biurowe. 

Cena podstawowa 213,77 zł 185,98 zł
TTS stelaż metalowy dust
 • -13%

Stelaż DUST z przegubem z tworzywa sztucznego.

Stelaż służy do zamiatania dużych płaskich przestrzeni. Ramkę można zamontować do kija aluminiowego za pomocą specjalnej zawleczki która została umieszczona w przegubie. Wkłady mocowane są na kieszenie, stelaż składamy lekko uciskając ramkę. Drut trzymający wkład działa rozporowo. Stelaże DUST to idealny przyrząd do szybkie i skutecznego zamiatania dużych powierzchni. Idealnie sprawdzi się w biurze, szkole, hali sportowej, magazynie lub kościele. Do stelaża pasują wkłady akrylowe i bawełniane.

Cena podstawowa 26,35 zł 22,92 zł
TTS Uchwyt do mopa nożycowego
 • -13%

Kij do stelaża nożycowego do ręcznego zamiatania posadzek.

Profesjonalne uchwyty do mopów nożycowych, wykonane z aluminium. Dostępne w dwóch wersjach :  z przegubem plastikowym i bez. Mopy nożycowe doskonale się nadają podczas zamiatania lub osuszania dużych powierzchni. Gdzie można stosować mopy nożycowe ? W zakładach przemysłowych, w magazynach, halach targowych kościołach, biurowcach. Uchwyt pasuje to stelaża nożycowego marki TTS.

Cena podstawowa 191,02 zł 166,19 zł
TTS wkład akrylowy dust
 • -13%

Wkład akrylowy do zamiatania płaskich powierzchni.

Profesjonalny, bardzo gęsty i wytrzymały wkład do stelaży do zamiatania. Stelaże DUST występują w różnych rozmiarach, zazwyczaj jest to 40, 60, 80 i 100 cm. Wkłady TTS pasują do stelaży producenta ale także do stelaży wszystkich innych producentów które składają się na pół. Antystatyczne właściwości zapewniają skuteczne odprowadzenie kurzu oraz drobnego piachu. Wkładów do zamiatania można używać w wielu miejscach, np. :

 • kościołach, bazylikach oraz seminariach duchownych
 • szpitalach
 • sklepach wielkopowierzchniowych
 • biurowcach, urzędach oraz budynkach administracji
 • szkołach i halach sportowych
Cena podstawowa 44,28 zł 38,52 zł
TTS Wkład do mopa nożycowego
 • -13%

Wysokiej jakości wkłady do mopów nożycowych

Profesjonalne wkłady do mopów nożycowych. Sprzedawane w komplecie, szerokość 1 wkładu równa jest 100 cm. Wkład mocowany jest do stelaża za pomocą kieszeni oraz guzika. Wkłady akrylowe doskonale się sprawdzą podczas zamiatania, bardzo dobrze lepią brud i kurz. Wkłady bawełniane doskonale się sprawdzą podczas osuszania powierzchni. Obydwu rodzajów wkładów można używać ze stelażem nożycowym marki TTS. 

Cena podstawowa 202,83 zł 176,46 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.