Materiały higieniczne - papiery toaletowe i ręczniki papierowe

Higiena

W kategorii tej znajdą Państwo produkty higieniczne do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Do najpopularniejszych produktów AFH należą ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa oraz podkłady higieniczne. Wszystkie materiały eksploatacyjne do dozowników można podzielić z uwagi na jakość oraz rozmiar. Poniżej prezentujemy najprostszy podział ze względu na rodzaj produktu.

  • ręczniki papierowe składane lub w roli wykonane z makulatury lub celulozy
  • papiery toaletowe w małych rolkach i dużych rolkach jumbo
  • czyściwa celulozowe i makulaturowe
  • podkłady medyczne z celulozy do zastosowań w gabinetach medycznych i rehabilitacyjnych

Na stronach naszego sklepu kupią Państwo produkty popularnych marek : Karen, Cliro, Katrin, Bulky Soft, Wepa

Aktywne filtry

Papier toaletowy typu jumbo.

Karen 52895 to wydajny papier toaletowy w rolce jumbo. Produkt przeznaczony do wszystkich dozowników na papier toaletowy. Średnica rolki wynosi 18,5 cm, a jej długość aż 147 mb. Papier ten idealnie się sprawdzi w gabinetach medycznych, biurowcach, urzędach oraz innych obiektach wielkopowierzchniowych.

75,71 zł

Miękki i wytrzymały ręcznik papierowy do wycierania powierzchni i rąk

Karen 62995 to ręcznik z dwuwarstwowej, miękkiej i wytrzymałej celulozy. Produkt ten idealnie się sprawdzi do osuszania skóry rąk oraz różnych powierzchni. Czyszczenie powierzchni będzie o wiele łatwiejsze dzięki długim włóknom celulozy które gwarantują dużą chłonność oraz dobre właściwości czyszczące. Produkt ten idealnie się sprawdzi podczas mycia szyb i powierzchni błyszczących. Może być używany w łazienkach i kuchni. 

82,35 zł

Ręcznik składany typu ZZ z dwuwarstwowej celulozy do osuszania rąk i twarzy.

Karen 90199EB to miękki i wydajny, dwuwarstwowy, ręcznik papierowy z czystej celulozy. Pojedyncza binda mieści 250 listków, cały karton 3000. Ręcznik będzie pasował do każdego standardowego dozownika na ręcznik papierowy typu ZZ : Merida, Tork H3, Katrin Zig Zag oraz innych producentów.

79,95 zł

Ekonomiczny ręcznik zz celulozy, pakowany po 4000 listków.

Karen 91195E to ręcznik składany typu ZZ wyprodukowany z 1 warstwowej celulozy, pakowany po 4000 listków. Ręcznik idealny dla urzędów i dużych biurowców. Pasuje do każdego standardowego dozownika na ręcznik składany.

79,70 zł

Ręcznik ZZ z dwuwarstwowej celulozy pakowany po 4000 listków. Wydajne i ekonomiczne opakowanie

Karen 92499E to ręcznik papierowy do osuszania i wycierania rąk, oraz wycierania powierzchni z celulozy. Duże opakowanie zapewnia duża wydajność oraz ogranicza ilość potrzebnych kartonów. Produkt przeznaczony do łazienek i miejsc o dużym natężeniu ruchu.

92,13 zł

Miękki i wytrzymały papier toaletowy jumbo

Karen 52999 to śnieżnobiały papier toaletowy typu jumbo wykonany z miękkiej i wytrzymałej celulozy. Idealny do każdego dozownika na papier jumbo. Pasuje do dozowników Tork T2, Katrin, Merida oraz wielu innych. Papier posiada klejone warstwy dzięki czemu nie rozwarstwia się podczas rozwijania. Dzięki specjalnej formule kleju papier ulega prawie całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie dzięki czemu nie zapycha rur kanalizacyjnych.

64,51 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.