Mycie stali

Pielęgnacja i konserwacja stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów do pielęgnacji i konserwacji stali nierdzewnej. Większość istniejących preparatów do zabezpieczania i ochrony stali nierdzewnej są tłuste w dotyku, pokrywają stal cienką przeźroczystą warstwą ochronną, usuwają smugi oraz ślady palców. Do stali polerowanej polecamy szczególnie Shine Steel.

Mycie i czyszczenie stali satynowej lub szczotkowanej

Do mycia stali nierdzewnej powinniśmy używać preparatów o charakterze odtłuszczającym, o odczynie lekko zasadowym. Można również używać preparatów lekko kwaśnych które usuwają zabrudzenia mineralne. Doskonałym środkiem do czyszczenia stali oraz metali kolorowych jest Buzil Metapol., mleczko o lekko żółtym kolorze które znakomicie myje i regeneruje powierzchniową warstwę stali.

W celu poprawnego mycia i czyszczenia stali należy unikać stosowania preparatu bezpośrednio na powierzchnię. Nie wielką ilość środka nanieść na powierzchnię za pomocą ściereczki, w przypadku stali szczotkowanej nakładać preparat wg kierunku szczotkowania (zazwyczaj pionowo). W przypadku stali polerowanej zachować szczególną ostrożność w przypadku używania środków zawiesinowych (mleczka i politury), mogą powodować rysowanie powierzchni.

Aktywne filtry

Płyn do gruntownego czyszczenie stali nierdzewnej

Buz Metasoft to gotowy do użycia środek do czyszczenia stali nierdzewnej. Preparat doskonale się sprawi podczas czyszczenia kuchni, obszarów magazynowania i przechowywania żywności, restauracji oraz wszystkich środków odpornych na działanie kwasów. Metasoft idealnie się sprawdzi podczas czyszczenia płyt kuchennych, płyt ceramicznych, stali nierdzewnej.

93,33 zł

Gotowy do użycia płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazienkach, toaletach i pomieszczeniach sanitarnych. Butelka posiada głowice spieniającą dzięki której na powierzchni tworzy się delikatnie czyszcząca pianka, od pierwszych chwil użycia płyn spontanicznie rozpuszcza brud i pielęgnuje powierzchnie. Bezpieczny dla materiałów, można czyścić elementy chromowane i niklowane oraz stal nierdzewną. Doskonały do czyszczenia kabin prysznicowych, kafelków i płytek oraz brodzików, wanien i bidetów. Drizzle Red doskonale rozpuszcza osad z twardej wody, kamień, urynę oraz resztki kosmetyków i mydła. Przyjemnie pachnie.

39,56 zł

Politura czyszcząca do metali

Gotowy do użycią preparat do czyszczenia stopów różnych metali. Doskonale się sprawdzi z silnie zabrudzonymi blatami ze stali nierdzewnej. Dopuszczony do użycia w strefach przechowywania żywności. Duża siła czyszczenia dzięki zawartym mikrogranulkom. Na czyszczonych powierzchniach tworzy perlistą warstwę dzięki czemu powierzchnia wygląda na nową. Delikatny dla czyszczonych powierzchni oraz dla rąk. Polecany do kuchni, restauracji oraz hoteli.

71,55 zł

Gotowy do użycia, kwaśny preparat do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Clinex Steel doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia wind, schodów ruchomych, balustrad lub skrzynek na listy. Doskonale usuwa różnego rodzaju zabrudzenia mineralne, nie pozostawia smug i przykrego zapachu.

17,47 zł

Gotowy do użycia, bardzo skuteczny środek do mycia szyb, luster oraz ram okiennych. Preparat posiada właściwości zwilżające, szybko odparowuje oraz ogranicza ponowne brudzenie się czyszczonej powierzchni. Posiada przyjemny, nie gryzący zapach. Wydajny i efektywny.

12,18 zł

Gotowy do użycia płyn do pielęgnacji i nabłyszczania stali nierdzewnej. Clinex Shine Steel doskonale się sprawdzi do nabłyszczania polerowanej stali nierdzewnej. Preparat pozostawia cienką warstwę ograniczającą brudzenie się powierzchni. 

36,78 zł

Czyszczenie i pielęgnacja stali nierdzewnej

Eloxa-prima to środek do bieżącego czyszczenia i pielęgnacji stali nierdzewnej. Środek jest lekko tłusty, na czyszczonej powierzchni zostawia film ochronny który zachowuje świeżość przez cały czas od użycia preparatu. Produkt się nie nawarstwia. Produkt powinien być stosowany powtórnie. Eloxa Prima doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia wind, ram stalowych, dozowników ze stali nierdzewnej, witryn sklepowych oraz innych stalowych powierzchni.

99,83 zł

Środek do nabłyszczania i pielęgnacji stali

Gotowy do użycia, lekko tłusty preparat do mycia i pielęgnacji stali nierdzewnej. MC 240 Steel doskonale pielęgnuje, zapobiega utlenianiu oraz powstawaniu śladów palcu. Preparat posiada właściwości antystatyczne oraz przyjemnie pachnie. 

Stara nazwa preparatu : Steel Clean.

71,51 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.