Filtruj według

Marka

Marka

Rodzaj preparatu

Rodzaj preparatu

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Preparaty do czyszczenia i pielęgnacji stali

Pielęgnacja i konserwacja stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów do pielęgnacji i konserwacji stali nierdzewnej. Większość istniejących preparatów do zabezpieczania i ochrony stali nierdzewnej są tłuste w dotyku, pokrywają stal cienką przeźroczystą warstwą ochronną, usuwają smugi oraz ślady palców. Do stali polerowanej polecamy szczególnie Shine Steel.

Mycie i czyszczenie stali satynowej lub szczotkowanej

Do mycia stali nierdzewnej powinniśmy używać preparatów o charakterze odtłuszczającym, o odczynie lekko zasadowym. Można również używać preparatów lekko kwaśnych które usuwają zabrudzenia mineralne. Doskonałym środkiem do czyszczenia stali oraz metali kolorowych jest Buzil Metapol., mleczko o lekko żółtym kolorze które znakomicie myje i regeneruje powierzchniową warstwę stali.

W celu poprawnego mycia i czyszczenia stali należy unikać stosowania preparatu bezpośrednio na powierzchnię. Nie wielką ilość środka nanieść na powierzchnię za pomocą ściereczki, w przypadku stali szczotkowanej nakładać preparat wg kierunku szczotkowania (zazwyczaj pionowo). W przypadku stali polerowanej zachować szczególną ostrożność w przypadku używania środków zawiesinowych (mleczka i politury), mogą powodować rysowanie powierzchni.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Buzil Metapol 600 ml - G 505

Politura czyszcząca do metali Gotowy do użycią preparat do czyszczenia stopów różnych metali....

Cena 49,00 zł

Clinex Gastro Steel 1l -...

Gotowy do użycia, kwaśny preparat do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Clinex Steel...

Cena 17,47 zł

Kiehl Eloxa-Prima 750 ml

Czyszczenie i pielęgnacja stali nierdzewnej Eloxa-prima to środek do bieżącego czyszczenia i...

Cena 78,60 zł