Filtruj według

Marka

Marka

przeznaczenie

przeznaczenie

Mycie stali

Pielęgnacja i konserwacja stali nierdzewnej

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór produktów do pielęgnacji i konserwacji stali nierdzewnej. Większość istniejących preparatów do zabezpieczania i ochrony stali nierdzewnej są tłuste w dotyku, pokrywają stal cienką przeźroczystą warstwą ochronną, usuwają smugi oraz ślady palców. Do stali polerowanej polecamy szczególnie Shine Steel.

Mycie i czyszczenie stali satynowej lub szczotkowanej

Do mycia stali nierdzewnej powinniśmy używać preparatów o charakterze odtłuszczającym, o odczynie lekko zasadowym. Można również używać preparatów lekko kwaśnych które usuwają zabrudzenia mineralne. Doskonałym środkiem do czyszczenia stali oraz metali kolorowych jest Buzil Metapol., mleczko o lekko żółtym kolorze które znakomicie myje i regeneruje powierzchniową warstwę stali.

W celu poprawnego mycia i czyszczenia stali należy unikać stosowania preparatu bezpośrednio na powierzchnię. Nie wielką ilość środka nanieść na powierzchnię za pomocą ściereczki, w przypadku stali szczotkowanej nakładać preparat wg kierunku szczotkowania (zazwyczaj pionowo). W przypadku stali polerowanej zachować szczególną ostrożność w przypadku używania środków zawiesinowych (mleczka i politury), mogą powodować rysowanie powierzchni.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry