Lista produktów marki Clinex

Nasza oferta to przede wszystkim sprawdzone, markowe produkty, które cenione są za swoją wydajność oraz skuteczność. W związku z tym, w prezentowanym katalogu oczywiście nie mogło zabraknąć profesjonalnej chemii sprzątającej Clinex – marki opracowującej nowoczesne preparaty. Są one jednymi z chętniej wybieranych przez firmy sprzątające, a także przez przedsiębiorstwa działające w branży HoReCa. Ze względu na swoje właściwości oraz różnorodność cieszą się znakomitą opinią i doskonale sprawdzają w swojej roli.

Produkty marki Clinex – skuteczne, wydajne i biodegradowalne

Charakterystyczną cechą chemii czyszczącej marki Clinex jest nowoczesny, nieustannie ulepszany przez producenta skład. W rezultacie, bez względu na to, do jakiego typu zabrudzeń i powierzchni dany preparat jest przeznaczony, bardzo dobrze radzi sobie z widocznymi zabrudzeniami, nie niszcząc przy tym powierzchni. Proces produkcji oparty na nanotechnologii oraz wykorzystujący właściwości polimerów sprawia, że jest to chemia bezpieczna i wydajna, która nie alergizuje. Ułatwia osiągnięcie lepszej ochrony antybakteryjnej, szczególnie przy regularnym stosowaniu. Co więcej, receptury opracowywane są na bazie biodegradowalnych komponentów, co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa środowiska naturalnego.

Profesjonalna chemia czyszcząca Clinex

Produkowana w formie koncentratów lub preparatów gotowych do użycia chemia profesjonalna Clinex jest niezawodna i niezbędna, jeżeli Państwa priorytetem jest utrzymanie czystości danej przestrzeni na jak najwyższym poziomie – nie tylko w obiektach komercyjnych czy użyteczności publicznej, ale również w domach. Wśród prezentowanych w tej kategorii produktów znajdują się m.in. preparaty do:

 • doczyszczania z opornego w usunięciu brudu z posadzek kamiennych i betonowych oraz z wykładzin z PVC,
 • doczyszczania powierzchni odpornych na działanie zasad z zabrudzeń substancjami oleistymi i ropopochodnymi,
 • mycia błyszczących powierzchni gresowych, granitowych i marmurowych,
 • mycia lastryko i innych konglomeratów,
 • mycia i pielęgnacji mebli z drewna lub płyty MDF,
 • dezynfekcji i eliminacji wirusów, bakterii oraz grzybów,
 • mycia szyb i luster,
 • czyszczenia przypaleń pojawiających się na rusztach, patelniach, płytach pieców,
 • usuwania zabrudzeń z powierzchni ze stali nierdzewnej, a także wiele innych.

Co kluczowe, są to preparaty opracowane z myślą o wykorzystaniu zarówno w tradycyjny sposób, z użyciem mopa, jak i do zastosowania w szorowarkach lub myjkach.

Chemia profesjonalna Clinex w sklepie internetowym Drip – to się po prostu opłaca

Szeroka gama preparatów Clinex, korzystne ceny oraz fakt, że w sprzedaży znajdują się zarówno opakowania o pojemności jednego litra, jak i pięciolitrowe - to wszystko przekłada się na atrakcyjność naszej oferty. Jeżeli więc działają Państwo w sektorze HoReCa lub prowadzą firmę sprzątającą zajmującą się dbaniem o czystość przestrzeni w biurach, zakładach pracy czy obiektach użyteczności publicznej, to zachęcamy do złożenia zamówienia na wybrane produkty z tej kategorii. To świetna inwestycja w skuteczne, wydajne preparaty – zapraszamy!

Aktywne filtry

Skoncentrowany, silny preparat czyszczący. Płynu można używać podczas mycia mopem oraz automatem myjącym. 4 Dirt doskonale się nadaje do czyszczenia i usuwania starego, długo leżącego brudu z posadzek takich jak : beton, kamień naturalny i sztuczny, wykładziny PCV oraz wiele innych. Środek posiada oznaczenie BIO oraz może być używany do prania odzieży roboczej.

18,33 zł

Alkaliczny, skoncentrowany płyn do doczyszczania posadzek kamiennych, betonowych, gresu, lastryko oraz wszystkich odpornych na działanie zasad. Clinex Antioil to doskonały płyn do doczyszczania garażów, magazynów, hal przemysłowych. Płyn doskonale rozpuszcza ślady po plamach oleju, smar oraz zanieczyszczenia pochodzenia organicznego. 

24,60 zł

Uniwersalny, gotowy do użycia aerosol do odplamiania, usuwania uporczywych zabrudzeń, zmywania tuszu, markerów ora flamastrów. Środek oparty o rozpuszczalniki, może powodować odbarwienia delikatnych materiałów. Polecany dla szkół, do biura oraz do domu. Antispot doskonale się sprawdzi podczas zmywania śladów kleju oraz taśmy.

25,22 zł

Skoncentrowany płyn do mycia wszystkich rodzajów podłóg. Dzięki dużej zawartości alkoholu płyn szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Posiada przyjemny cytrynowy zapach. Blink szczególnie polecamy do podłóg o wysokim połysku. np posadzki marmurowe i granitowe lub gres.

22,08 zł

Gotowy do użycia, profesjonalny płyn do mycia mebli, powierzchni drewnianych oraz płyt mdf i sklejki. Doskonały do powierzchni lakierowanych na mat. Preparat ładnie pachnie, nie pozostawia smug i dobrze czyści. Środek do użytku domowego i profesjonalnego,

17,10 zł

Gotowy do użycia płyn do mycia mebli oraz powierzchni biurowych. Środek posiada doskonałe właściwości myjące i pielęgnujące. Chroni meble przed ponownym brudzeniem. Doskonały do lakierowanych i błyszczących mebli.

19,56 zł

Clinex Dezofast 5l jest preparatem gotowym do użycia. Dużym atutem płynu jest fakt, iż jest on bezaldehydowy. Pozwala to na odkażanie przestrzeni wrażliwych, jak np. lakier. Preparat czyści i dezynfekuje, nawet w obecności zabrudzeń, krwi lub białek. Został poddany specjalistycznym badaniom, które wykazały możliwość odkażania przestrzeni mających lub niemających kontaktu z żywnością.  Z uwagi, iż doskonale sprawdza się wobec zarodników Clostridium Difficile, bardzo rekomendujemy go do placówek medycznych lub domów opieki.

76,14 zł

Profesjonalny płyn do mycia wszystkich rodzajów posadzek. Płyn szybko odparowuje, nie pozostawia smug i przyjemnie pachnie. Myte powierzchnie nabierają blasku. Clinex Floral dostępny jest w trzech rodzajach zapachu : 

 • citro - orzeźwiający zapach cytryny
 • blush - piękny i zmysłowy zapach kwiatów
 • ocean - energiczny, orzeźwiający zapach oceanu
13,84 zł

Gotowy do użycia, kwaśny preparat do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Clinex Steel doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia wind, schodów ruchomych, balustrad lub skrzynek na listy. Doskonale usuwa różnego rodzaju zabrudzenia mineralne, nie pozostawia smug i przykrego zapachu.

17,47 zł

Gotowy do użycia, bardzo skuteczny środek do mycia szyb, luster oraz ram okiennych. Preparat posiada właściwości zwilżające, szybko odparowuje oraz ogranicza ponowne brudzenie się czyszczonej powierzchni. Posiada przyjemny, nie gryzący zapach. Wydajny i efektywny.

12,18 zł

Gotowa do użycia, bardzo wydajna i skuteczna pianka do mycia szyb i kryształów, okien oraz powierzchni błyszczących (takich jak kryształy ozdobne oraz szkła kuchenne). Środek posiada właściwości antystatyczne, odpiera brud oraz przyjemnie pachnie. Doskonały do użytku domowego i profesjonalnego. 

9,84 zł

Gotowy do użycia, silnie czyszczący płyn do doczyszczania przypaleń z garnków, grilla, patelni, pieca, rusztu. Samoczynnie rozpuszcza brud oraz tłuszcz. Preparat w postaci pianki. Działa szybko i skutecznie

21,96 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.