Preparaty marki Clinex

Nasza oferta to przede wszystkim sprawdzone, markowe produkty, które cenione są za swoją wydajność oraz skuteczność. W związku z tym, w prezentowanym katalogu oczywiście nie mogło zabraknąć profesjonalnej chemii sprzątającej Clinex – marki opracowującej nowoczesne preparaty. Są one jednymi z chętniej wybieranych przez firmy sprzątające, a także przez przedsiębiorstwa działające w branży HoReCa. Ze względu na swoje właściwości oraz różnorodność cieszą się znakomitą opinią i doskonale sprawdzają w swojej roli.

Produkty marki Clinex – skuteczne, wydajne i biodegradowalne

Charakterystyczną cechą chemii czyszczącej marki Clinex jest nowoczesny, nieustannie ulepszany przez producenta skład. W rezultacie, bez względu na to, do jakiego typu zabrudzeń i powierzchni dany preparat jest przeznaczony, bardzo dobrze radzi sobie z widocznymi zabrudzeniami, nie niszcząc przy tym powierzchni. Proces produkcji oparty na nanotechnologii oraz wykorzystujący właściwości polimerów sprawia, że jest to chemia bezpieczna i wydajna, która nie alergizuje. Ułatwia osiągnięcie lepszej ochrony antybakteryjnej, szczególnie przy regularnym stosowaniu. Co więcej, receptury opracowywane są na bazie biodegradowalnych komponentów, co ma duże znaczenie dla bezpieczeństwa środowiska naturalnego.

Profesjonalna chemia czyszcząca Clinex

Produkowana w formie koncentratów lub preparatów gotowych do użycia chemia profesjonalna Clinex jest niezawodna i niezbędna, jeżeli Państwa priorytetem jest utrzymanie czystości danej przestrzeni na jak najwyższym poziomie – nie tylko w obiektach komercyjnych czy użyteczności publicznej, ale również w domach. Wśród prezentowanych w tej kategorii produktów znajdują się m.in. preparaty do:

  • doczyszczania z opornego w usunięciu brudu z posadzek kamiennych i betonowych oraz z wykładzin z PVC,
  • doczyszczania powierzchni odpornych na działanie zasad z zabrudzeń substancjami oleistymi i ropopochodnymi,
  • mycia błyszczących powierzchni gresowych, granitowych i marmurowych,
  • mycia lastryko i innych konglomeratów,
  • mycia i pielęgnacji mebli z drewna lub płyty MDF,
  • dezynfekcji i eliminacji wirusów, bakterii oraz grzybów,
  • mycia szyb i luster,
  • czyszczenia przypaleń pojawiających się na rusztach, patelniach, płytach pieców,
  • usuwania zabrudzeń z powierzchni ze stali nierdzewnej, a także wiele innych.

Co kluczowe, są to preparaty opracowane z myślą o wykorzystaniu zarówno w tradycyjny sposób, z użyciem mopa, jak i do zastosowania w szorowarkach lub myjkach.

Chemia profesjonalna Clinex w sklepie internetowym Drip – to się po prostu opłaca

Szeroka gama preparatów Clinex, korzystne ceny oraz fakt, że w sprzedaży znajdują się zarówno opakowania o pojemności jednego litra, jak i pięciolitrowe - to wszystko przekłada się na atrakcyjność naszej oferty. Jeżeli więc działają Państwo w sektorze HoReCa lub prowadzą firmę sprzątającą zajmującą się dbaniem o czystość przestrzeni w biurach, zakładach pracy czy obiektach użyteczności publicznej, to zachęcamy do złożenia zamówienia na wybrane produkty z tej kategorii. To świetna inwestycja w skuteczne, wydajne preparaty – zapraszamy!

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji

Clinex Floral 1l - płyn...

Profesjonalny płyn do mycia wszystkich rodzajów posadzek. Płyn szybko odparowuje, nie pozostawia...

Cena 12,40 zł

Clinex Steel 1l -...

Gotowy do użycia, kwaśny preparat do czyszczenia powierzchni ze stali nierdzewnej. Clinex Steel...

Cena 14,90 zł

Clinex Delos Shine 1l -...

Gotowy do użycia płyn do mycia mebli oraz powierzchni biurowych. Środek posiada doskonałe...

Cena 15,80 zł

Clinex W3 Activ Shield 1l...

Gotowy do użycia płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni, w tym szkła oraz chromu, w toaletach...

Cena 18,70 zł