Kije teleskopowe i do mopów

Profesjonalne kije teleskopowe o różnej długości przeznaczone do profesjonalnego mycia szyb oraz czyszczenia trudnodostępnych miejsc. Do kijów teleskopowych można zamontować ściągaczki i zmywaki do szyb, skrobaki oraz akcesoria do usuwania pajęczyn. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne kije marki TTS oraz Moerman o łącznej długości od 1,5 do nawet 11 metrów. W poniższej kategorii znajdują się również kije i trzonki do stelaży płaskich, stelaży do zamiatania, szczotek oraz innych akcesoriów.

Aktywne filtry

TTS Kij aluminiowy 140 cm
  • -13%

Kij do stelaży i zapinek do mopa

Kij aluminiowy do stelaży płaskich do mopa, stelaży DUST do zamiatania, ściągaczek do podłóg oraz zapinek do mopa. Kij wykonany z wytrzymałego stopu aluminium, długość kija 140 cm, średnica 23 mm. Kij wykończony wygodną rączką, dostępną w różnych kolorach. Domyślnie dokładany kolor to zielony.

Cena podstawowa 31,98 zł 27,82 zł
TTS Kij teleskopowy 102-184 cm
  • -13%

Teleskopowy, bardzo wytrzymały, kij do mocowania akcesoriów do sprzątania. Idealnie będzie się sprawdzać z stelażami do mycia podłóg lub zamiatania, a także ze sprzętem do mycia szyb. Kij sprzedawany bez końcówki. 

Cena podstawowa 97,17 zł 84,54 zł
TTS Kij teleskopowy 2 częściowy
  • -13%

Kij teleskopowy, 2 częściowy, marki TTS. Kije odznacza się dużą wytrzymałością oraz sztywnością, jest prosty w użytkowaniu. Rączka i końcówka kija zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa, sam kij został wykonany z aluminium. Pierwsza część z wytrzymałego stopu o karbowanej strukturze, druga (wysuwana) część to gładkie aluminium o średnicy 23 mm. Końcówka kija zamocowana została na zatrzaski i można ją bardzo łatwo zastąpić różnego rodzaju stelażami. Do kija teleskopowego pasują wszystkie akcesoria mocowane za zawleczkę oraz akcesoria do mycia szyb (ściągaczki, zmywaki i zbieraki do okien)

Cena podstawowa 116,85 zł 101,66 zł
TTS Końcówka na kij aluminiowy
  • -13%

Prosta końcówka z wytrzymałego tworzywa dzięki której możemy zamontować ściągaczkę lub zmywak do szyb na kiju aluminiowym lub teleskopowym. Kije teleskopowe posiadają końcówkę w standardzie. Końcówka jest zakończona gwintem Europejskim dzięki czemu do kija możemy przyczepić różnego rodzaju szczotki, mopy sznurkowe lub inne akcesoria

Cena podstawowa 21,89 zł 19,05 zł
TTS Mini kij teleskopowy 56-93 cm
  • -13%

Profesjonalny, bardzo wygodny, kij teleskopowy do akcesoriów marki TTS oraz innych producentów. Trzonek rozsuwa się na długość 93 cm i można go skrócić do 56 cm. Kij sprzedawany bez końcówki, zakończony gumową, wygodną rączką.

Cena podstawowa 83,39 zł 72,55 zł
TTS Redukcja kątowa, końcówka łamana
  • -13%

Końcówka z redukcją kątową do kija aluminiowego lub teleskopowego. Dzięki końcówce można umyć trudno dostępne powierzchnie oraz szyb nachylone pod kątem

Cena podstawowa 41,94 zł 36,49 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.