Odświeżacze

Profesjonalne odświeżacze do użytku w domu, biurze, gabinecie kosmetycznym, hotelu, gabinecie stomatologicznym lub lekarskim, restauracji. Wszystkie modele odświeżaczy są niezwykle trwałe, występują w kilku odmianach zapachowych. W ofercie sklepu znajdą Państwo delikatne kwiatowe zapachy, odświeżające nuty owoców oraz perfumowane i zmysłowe zapachy dla najbardziej wymagających. Wszystkie odświeżacze powietrza zawierają olejki zapachowe co pozwala zwiększyć ich trwałość oraz intensywność. Już nie wielka ilość każdego z preparatów wystarczy aby całkowicie odmienić zapach w pomieszczeniu. Zapachy z naszej oferty posiadają właściwości neutralizujące, szybko zwalczają odór oraz inne przykre zapachy. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze produkty na rynku : Power Blaster, Kala Chanti, Clinex Scent, Air Magic.

Aktywne filtry

Profesjonalny, bardzo trwały i zaskakującą dobrze pachnący odświeżacz w płynie. Odświeżacz przeznaczony do stosowania we wszystkich przestrzeniach sanitarnych, hotelach, gabinetach kosmetycznych i medycznych. Odświeżacz posiada wygodny, funkcjonalny spryskiwacz. Z uwagi na zawartość olejków zapachowych należy unikać używania odświeżacza bezpośrednio na tkaniny i  materiały.

56,49 zł

Clinex Scent to mocno skoncentrowany, gotowy do użycia odświeżacz powietrza. Wielowarstwowy zapach pozwoli na poprawę powietrza w każdym rodzaju pomieszczenia. Doskonale się sprawdzi w domu oraz miejscu pracy, biurze, hotelu, restauracji, gabinecie kosmetycznym. Odświeżacz jest bardzo wydajny, już niewielka ilość wystarczy aby odczuć zmianę zapachu.

57,69 zł

Niezwykle trwały odświeżacz powietrza

Kala Chanti to bardzo trwały i wydajny odświeżacz powietrza, już niewielka ilość wystarczy aby całkowicie zmienić zapach w pomieszczeniu. Kala Chanti występuje w kilku znakomitych wersjach zapachowych. Odświeżacz sprawdzi się doskonale w każdym rodzaju pomieszczenia, szybko eliminuje odór i przykry zapach. Pozostawia doskonałe wrażenie.

36,90 zł
Mediclean 610 500ml – odświeżacz powietrza
  • -20%

Odświeżacz powietrza w 5 różnych zapachach

Mediclean 611 to profesjonalny odświeżacz powietrza dostępny w 5 różnych zapachach. Do wyboru mają Państwo trzy zapachy owocowe (pomelo, cytryna i czarne winogrono), a także dwa zapachy klasyczne (morski i zielona herbata). Odświeżacz marki Mediclean pełni 2 podstawowe funkcji, neutralizuje (zabija przykre zapachy) oraz odświeża. Środek może być stosowany w różnych pomieszczeniach : biurach, pokojach gościnnych, łazienkach, nie pozostawia tłustych plam.

Do kogo adresowany jest ten produkt ?

  • do użytkowników domowych, stanowi świetną alternatywę dla produktów konsumenckich takich jak Air Wick, Brise lub Ambi Pure
  • dla firm sprzątających, stanowi świetne uzupełnienie dla chemii do mycia
  • dla hoteli, szkół oraz miejsc użyteczności publicznej
Cena podstawowa 27,06 zł 21,65 zł
Mediclean 611 500ml – do odświeżania biura
  • -20%

Długotrwały odświeżacz powietrza o świeżym i przyjemnym zapachu.

Mediclean 611 to bardzo wydajny, długotrwały odświeżacz powietrza o zapachu pieniędzy. Środek maskuje nie przyjemne zapachy oraz odświeża powietrze. Produkt dostępny jest w wygodnej butelce o pojemności 500ml. Środek ma neutralne pH i może być rozpylany na większości powierzchni (musi być wodoodporna). 

Mediclean 611 został stworzony z myślą o :

  • stosowaniu w miejscach użyteczności publicznej, zapach jest długotrwały i męczy użytkownika
  • budynkach o wysokim standardzie wykończenia
  • hotelach i pensjonatach
  • preparatu można używać w łazienkach, holach, pomieszczeniach gościnnych
Cena podstawowa 35,29 zł 28,23 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.