Pranie dywanów i wykładzin

Proste w aplikacji, dostępne w atrakcyjnych cenach i doskonale radzące sobie z uporczywymi zabrudzeniami. W ofercie sklepu internetowego Drip znajdą Państwo profesjonalne płyny do prania dywanów i wykładzin. To wyselekcjonowany asortyment ceniony przede wszystkim za wydajność oraz skuteczność działania, w który warto zainwestować.

Pranie dywanów i wykładzin - jakich środków użyć?

Wśród prezentowanych w tej kategorii produktów znajdą Państwo płyny to prania ekstrakcyjnego, do prania suchą pianą oraz szamponowania. Polecamy również profesjonalne odplamiacze do tekstyliów, do usuwania plam pochodzenia organicznego oraz gastronomicznego. Są to preparaty, które poradzą sobie nie tylko z usunięciem oleistych substancji z powierzchni dywanów, wykładzin oraz tapicerek, ale też rozpuszczą pozostałości klejów, tuszu czy gumy do żucia.

Preparaty czyszczące dla profesjonalistów

Oferowane środki posiadają lekko zasadowy odczyn pH i przyjemny zapach, co sprawia, że świetnie sprawdzają się podczas sprzątania m.in. przestrzeni hotelowych, restauracji, a także biur oraz szkół. W zależności od wybranego wariantu, mogą być stosowane w myjkach ciśnieniowych, szorowarkach oraz generatorach piany. To preparaty, które nie bez powodu zdobyły uznanie w sektorze HoReCa, dlatego tym bardziej zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji i złożenia zamówienia na wybrane produkty.

Aktywne filtry

Buzil Buz Point 200 ml - G 502
  • -25%

Preparat do odplamiania i usuwania tuszu, kleju oraz farby

Buz Point to gotowy do użycia, w aerosolu, preparat do odplamiania i usuwania tuszu, farby, kleju i innych uporczywych zabrudzeń. Środek ,oparty na rozpuszczalnikach, może również posłużyć od usuwania zabrudzeń trudno rozpuszczalnych w wodzie tj : smoła, guma do żucia, ślady po obuwiu, wosk, olej i tłuszcz.Buz Point jest bardzo wydajny i ładnie pachnie, brud usuwa szybko i skutecznie.

Cena podstawowa 75,90 zł 56,93 zł
Buzil Clean Up 600 ml - G 555
  • -25%

Płyn do szybkiego usuwania nalepek, tuszu i kleju

Clean Up to skuteczny środek do szybkiego usuwania nalepek, tuszu oraz resztek kleju. Doskonale się sprawdzi podczas czyszczenia ławek szkolnych, biurek oraz stołów. Posiada intensywne właściwości myjące i odtłuszczające, do czyszczenia punktowego. Butelka posiada wygodny i funkcjonalny spryskiwacz.

Cena podstawowa 90,26 zł 67,69 zł
Buzil Optiflor 10 l - G 470
  • -25%

Profesjonalny szampon do dywanów marki Buzil

Optiflor to skoncentrowany, bardzo wydajny i skuteczny szampon do prania dywanów za pomocą szorowarki i szczotki do szamponowania lub za pomocą szorowarki wyposażonej w wytwornicę piany. Optiflor optymalnie się pieni podczas prania, skutecznie rozpuszcza brud oraz jest bezpieczny dla wykładzin i dywanów. Środek jest wolny od wybielaczy optycznych i innych środków wybielających. Posiada przyjemny świeży zapach.

Cena podstawowa 472,73 zł 354,54 zł
Buzil Optiflor-Ex 1 l - G 477
  • -25%

Płyn do prania ekstrakcyjnego za pomocą odkurzacza piorącego

Buzil Optiflro-ex to skoncentrowany płyn do prania przy pomocy odkurzaczy piorących lub innych urządzeń ekstrakcyjnych. Środek działa aktywnie od początku procesu prania, skutecznie wnika we włókna i rozpuszcza brud. Ma przyjemny świeży zapach i neutralne pH, jest bezpieczny dla wykładzin i dywanów. Nawet tych z włókien naturalnych. Środek może być używany podczas bonetowania przez spryskanie powierzchni roztworem.

Cena podstawowa 57,63 zł 43,22 zł
Buzil Optiflor-Ex 10 l - G 477
  • -25%

Skoncentrowany i bardzo skuteczny płyn do prania odkurzaczem piorącym.

Optiflor-ex to profesjonalny płyn do prania ekstrakcyjnego, czyli za pomocą odkurzacza piorącego lub urządzenia ekstrakcyjnego. Płyn charakteryzuje się wysoką skutecznością, dużą wydajnością oraz posiada przyjemny zapach który uwalnia się jeszcze długo po praniu. Środek działa bardzo aktywnie od samego początku. Wnika w głąb tkaniny i rozpuszcza brud nie uszkadzając włókien dywanu lub wykładziny. Dodatkowo Optiflor-ex chroni materiał przed ponownym brudzeniem się, ma neutralne pH, jest nisko pieniący i można go używać do bonetowania. 

Cena podstawowa 541,06 zł 405,80 zł
Buzil Perfekt 10l - G 440
  • -25%

Intensywny środek odtłuszczający

Perfekt to intensywny, skoncentrowany płyn o właściwościach odtłuszczających. Środek jest niskopienny, skutecznie usuwa oleje, tłuszcze oraz złogi brudu. Może być stosowany w myjkach ciśnieniowych, usuwa okopcenia oraz przyjemnie pachnie. Płyn ten doskonale się sprawdzi podczas mycia kuchni, restauracji, hotelu oraz wszystkich powierzchni w zakładach przetwórstwa spożywczego (mleczarnie, piekarnie, masarnie, zakłady produkujące konserwy oraz nabiał).

Cena podstawowa 320,06 zł 240,04 zł
Buzil Perfekt 1l - G 440
  • -25%

Intensywny środek odtłuszczający

Perfekt to intensywny, skoncentrowany płyn o właściwościach odtłuszczających. Środek jest niskopienny, skutecznie usuwa oleje, tłuszcze oraz złogi brudu. Może być stosowany w myjkach ciśnieniowych, usuwa okopcenia oraz przyjemnie pachnie. Płyn ten doskonale się sprawdzi podczas mycia kuchni, restauracji, hotelu oraz wszystkich powierzchni w zakładach przetwórstwa spożywczego (mleczarnie, piekarnie, masarnie, zakłady produkujące konserwy oraz nabiał).

Cena podstawowa 36,49 zł 27,37 zł

Skoncentrowany, silny preparat czyszczący. Płynu można używać podczas mycia mopem oraz automatem myjącym. 4 Dirt doskonale się nadaje do czyszczenia i usuwania starego, długo leżącego brudu z posadzek takich jak : beton, kamień naturalny i sztuczny, wykładziny PCV oraz wiele innych. Środek posiada oznaczenie BIO oraz może być używany do prania odzieży roboczej.

18,33 zł

Uniwersalny, gotowy do użycia aerosol do odplamiania, usuwania uporczywych zabrudzeń, zmywania tuszu, markerów ora flamastrów. Środek oparty o rozpuszczalniki, może powodować odbarwienia delikatnych materiałów. Polecany dla szkół, do biura oraz do domu. Antispot doskonale się sprawdzi podczas zmywania śladów kleju oraz taśmy.

25,22 zł

Skoncentrowany szampon do prania dywanów i wykładzin tekstylnych. Środek mocno pieniący, tworzy gęstą pianę, bardzo dobrze czyści i przyjemnie pachnie. Płyn do zastosowań w generatorach piany oraz szorowarkach.

19,25 zł
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.