0

Kiehl Parketto-Care 1l

51,87 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 3-4 dni, dostawa w ciągu 4-5 dni roboczych

Nabłyszczający płyny myjąco pielęgnujący do parkietu

Preparat do mycia i pielęgnacji podłóg z lakierowanego drewna, doskonały do parkietów i różnego rodzaju "klepki". Parketto Care posiada właściwości nabłyszczające, jest antypoślizgowy, może być stosowany zarówno w postaci surowej (konserwacja i pielęgnacja) oraz w postaci koncentratu (odnawianie powłoki, mycie).

Pośpiesz się! Tylko 6 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Szybka wysyłka

Skład (wg 648/2004/WE)

Niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5%, dyspersje tworzywa sztucznego wolne od soli metalicznych (nie zawierają TBEP), woski polietylenowe, substancje pomocnicze, substancje zapachowe. pH (koncentratu): ok. 7,5 pH (roztworu roboczego): ok. 7

Obszar zastosowania

Do pielęgnacji i do pokrycia powłoką podłóg z naturalnego drewna zabezpieczonych przez parkieciarza i gotowego parkietu. W przypadku parkietu gotowego należy przeprowadzić wcześniej test na przyczepność. Nie nadaje się do woskowanych lub olejowanych powierzchni drewnianych.

Sposób użycia

Nowo wyprodukowane powierzchnie drewniane:

(Zabezpieczone na miejscu) należy czyścić w okresie utwardzania podanym przez producenta a jest to zazwyczaj 8-14 dni tylko na sucho. Przed zastosowaniem produktu Kiehl-Parketto-care z powierzchni należy usunąć kurz wilgotną ściereczką. W przypadku brudu przylegającego, powierzchnię umyć na wilgotno Kiehl-Parketto-clean-Konzentrat.

Zniszczone powierzchnie drewniane:

Należy wyczyścić najpierw maszynowo na sucho (maszyną jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, usunięcia z porów powierzchniowo zalegającego brudu i uzyskania jednolitej optyki. Nie zebrany odkurzaczem mikropył należy usunąć wilgotną ściereczką. 

j 22 10 01

Opis

Pojmeność
1 l
Barwa
biała
Wartość pH
7
Przeznaczenie
do podłóg

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Opis produktu

Pliki do pobrania (227.99k)

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (728.12k)

Kiehl Parketto-Care 1l

51,87 zł