0

Kiehl Eco-Refresher 5l

616,48 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 3-4 dni, dostawa w ciągu 4-5 dni roboczych

Ekologiczny olej do zabezpieczania podłóg z drewna naturalnego

Płyny preparat, na bazie wodnej do zabezpieczania podłóg drewnianych : parkietu, deski, płyt drewnianych, płyt OSB, parkietu przemysłowego, parkietu utwardzanego promieniami UV, parkietu olejowanego. Preparat wydobywa naturalną barwę drewna, jest wolny od metali ciężkich i pigmentów, wysycha matowo, nie jest perfumowany. Podłoga gotowa do użytku po 2 h schnięcia, do zmywania po 2 dniach. Do zmywania podłogi najlepiej używać Parkettin Konzentrat. Produkt posiada certyfiak Ecolabel.

Pośpiesz się! Tylko 3 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Szybka wysyłka

Skład

Roślinne komponenty olejowe, woski, niejonowe związki powierzchniowo-czynne < 5 %, substancje suche wolne od metali ciężkich. pH (koncentratu): ok. 8

Obszar zastosowania

Przeznaczony do pielęgnacji wszystkich europejskich gatunków drewna. W przypadku surowego drewna drzew egzotycznych należy przeprowadzić test na wrażliwość materiału. Do bazowego olejowania wzgl. olejowania późniejszego wszystkich powierzchni z naturalnego drewna takich jak: parkiet, deski podłogowe, kostka, parkiet przemysłowy, parkiet olejowany utwardzany promieniami UV, schody, płyty OSB, drewno klejone itp. Nie nadaje się do zabezpieczonych, pokrytych powłoką lub woskowanych powierzchni drewnianych.

Sposób użycia

Produkt osiąga doskonałą przyczepność oraz optykę tylko na powierzchniach wolnych od tłuszczu, wosku, silikonu i pyłu oraz nie pokrytych powłoką. Temperatura podłoża powinna wahać się w granicach od 10°C do 25°C. Przed użyciem mocno wstrząsnąć produktem!

Olejowanie bazowe:

szczegółowe informacje na zapytanie.

Olejowanie późniejsze:

Zniszczone powierzchnie drewniane najpierw należy wyczyścić maszynowo na sucho (maszyną jednotarczową, aparatem ssącym, odkurzaczem, padem Kiehl-Legno-Pad). Maszynę należy prowadzić torem spiralnym aż do równomiernego wyczyszczenia powierzchni, usunięcia z porów powierzchniowo zalegającego brudu i uzyskania jednolitej optyki. Nie zebrany odkurzaczem mikropył należy usunąć wilgotną ściereczką.

Obróbka powierzchni:

Stosować nierozcieńczony. Ok. 200 ml produktu wylać na wyczyszczoną podłogę i natychmiast rozprowadzić go cienką warstwą na ok. 10 m² powierzchni barankiem lub mopem płaskim, równomiernie zachodzącymi na siebie torami. W zależności od właściwości powierzchni wymagane są 1-2 warstwy położone co ok. 2 h. 

j 22 16 05

Opis

Pojmeność
5 l
Zapach
naturalny, olejowy
Barwa
mleczna
Wartość pH
8
Przeznaczenie
konserwacja podłóg

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Opis produktu

Pliki do pobrania (300.04k)

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (728.42k)

Kiehl Eco-Refresher 5l

616,48 zł