Marki

 • Buzil

  Buzil

  W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć profesjonalne produkty do czyszczenia chemii profesjonalnej Buzil. Są to wysokiej jakości produkty przeznaczone do profesjonalnego sprzątania. W naszym katalogu znajdą Państwo między innymi produkty do doczyszczania posadzek, uniwersalne preparaty do mycia każdej powierzchni, środki do mycia i pielęgnacji podłóg, płyny do szyb oraz płyny do sprzątania kuchni. W naszym sklepie mogą Państwo kupić produkt z serii Planta, Indumaster, Blitz, Buz oraz wiele innych świetnych płynów marki Buzil. Zapraszamy do zapoznania się z jedną z najlepszych marek chemii profesjonalnej!

 • Diversey

  Diversey

  Producent profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie czystości oraz dezynfekcji. Wysokiej jakości produkty wyprodukowane z najwyższej jakości surowców

 • Kala

  Kala

  Polski lider w zakresie produkcji i dystrybucji wysokiej jakości środków zapachowych

 • Kiehl

  Kiehl

  Światowy lider w produkcji profesjonalnych płynów myjących, środków do mycia w przemyśle ciężkim oraz specjalistycznych produktów czyszczących do usuwania kleju, farb, tuszu oraz gumy. Środki marki Kiehl są produkowane w nowoczesnych, zautomatyzowanych zakładach które stawiają na ekologię, producent dokłada wszelkich starań aby ograniczyć szkodliwy wpływ produkcji na środowisko. W śród produktów firmy Kiehl znajdą Państwo produkty spełniające normy Ecolabel oraz Nordic Swan. Chemia profesjonalna Kiehl to przede wszystkim wysoka jakość, długi termin przydatności, sprawdzone rozwiązania w przypadku ciężkich zabrudzeń oraz ekonomiczne systemy dozowania. 

 • Medisept

  Medisept

  Prezentowane w tej kategorii preparaty do mycia i dezynfekcji to produkty marki Medisept, która swoje rozwiązania dla przemysłu, branży HoReCa i firm sprzątających, a także sektora medycznego dostarcza od 1994 roku. To szeroka gama środków przeznaczonych do bardzo różnych, profesjonalnych zastosowań, stąd ich popularność wśród Klientów naszego sklepu internetowego nie słabnie. Firma Medisept jest twórcą profesjonalnych produktów do sprzątania i dezynfekcji, odpowiada za stworzenie marki Mediclean oraz popularnych produktów do dezynfekcji Velox, Velodes i Quatrodes

 • Nilfisk

  Nilfisk

  Nilfisk jest to szwedzka marka maszyn czyszczących, jest to producent, który dostarcza swoje urządzenia do każdego regionu na świecie. Nilfisk to także twórca wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie czystości. Przez ponad 100 lat działalności firma Nilfisk zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie automatyzacji i zwiększania efektywności procesu sprzątania. W ofercie producenta znajdą Państwo różnego rodzaju sprzęt do utrzymania czystości. Są to nowoczesne urządzenia przeznaczone do użytku profesjonalnego. Wszystkie urządzenia są fabrycznie nowe i wolne od wad. Urządzenia wyprodukowane przez firmę Nilfisk cechuje bardzo długa żywotność, prostota obsługi oraz szeroki wybór akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny do mycia podłóg (szorowarki, automaty szorująco zbierające), urządzenia zamiatające (pchane lub bateryjne), różnego rodzaju odkurzacze (biurowe, hotelowe, kolumnowe, przemysłowe).

 • Royal

  Royal

  Producent profesjonalnych środków czystości, w tym znakomitych odświeżaczy.

 • Schulke

  Schulke

  Profesjonalna chemia do dezynfekcji powierzchni. Gotowe do użycia środki do szybkiej dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholi, do szybkiej dezynfekcji powierzchni delikatnych, koncentraty do dezynfekcji dużych i średnich powierzchni. Delikatne dla materiałów, możliwość stosowania w strefach wysokiego ryzyka. Środki do dezynfekcji narzędzi oraz rąk. Profesjonalne produkty biobójcze z wymaganymi dokumentami, dokładnie opisaną specyfikacją oraz pozwoleniami.

 • TTS

  TTS

  TTS to w skrócie Tecno Trolley System, włoska marka sprzętu do sprzątania. Produkty mark TTS cechuje wysoka jakość wykonania oraz długa żywotność sprzętu i komponentów. Producent przygotował rozwiązania które doskonale się sprawdzą podczas sprzątania każdej powierzchni. W ofercie produktowej znajdą Państwo profesjonalne mopy i zestawy do mycia podłóg, wiadra do mopów sznurkowych, wiadra oraz wózki do mopów płaskich, wózki serwisowe do dużych powierzchni, sprzęt do mycia okien, akcesoria do usuwania pajęczyn i kurzu, wysokiej jakości ścierki oraz akcesoria pomocnicze w postaci sygnalizatorów, stojaków i różnych uchwytów.

Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.