Marki

 • Buzil

  Buzil

  W ofercie naszego sklepu mogą Państwo znaleźć profesjonalne produkty do czyszczenia chemii profesjonalnej Buzil. Są to wysokiej jakości produkty przeznaczone do profesjonalnego sprzątania. W naszym katalogu znajdą Państwo między innymi produkty do doczyszczania posadzek, uniwersalne preparaty do mycia każdej powierzchni, środki do mycia i pielęgnacji podłóg, płyny do szyb oraz płyny do sprzątania kuchni. W naszym sklepie mogą Państwo kupić produkt z serii Planta, Indumaster, Blitz, Buz oraz wiele innych świetnych płynów marki Buzil. Zapraszamy do zapoznania się z jedną z najlepszych marek chemii profesjonalnej!

 • Clinex
 • Diversey

  Diversey

  Producent profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie czystości oraz dezynfekcji. Wysokiej jakości produkty wyprodukowane z najwyższej jakości surowców

 • Kala

  Kala

  Polski lider w zakresie produkcji i dystrybucji wysokiej jakości środków zapachowych

 • Kiehl

  Kiehl

  Światowy lider w produkcji profesjonalnych płynów myjących, środków do mycia w przemyśle ciężkim oraz specjalistycznych produktów czyszczących do usuwania kleju, farb, tuszu oraz gumy. Środki marki Kiehl są produkowane w nowoczesnych, zautomatyzowanych zakładach które stawiają na ekologię, producent dokłada wszelkich starań aby ograniczyć szkodliwy wpływ produkcji na środowisko. W śród produktów firmy Kiehl znajdą Państwo produkty spełniające normy Ecolabel oraz Nordic Swan. Chemia profesjonalna Kiehl to przede wszystkim wysoka jakość, długi termin przydatności, sprawdzone rozwiązania w przypadku ciężkich zabrudzeń oraz ekonomiczne systemy dozowania. 

 • Medisept

  Medisept

  Prezentowane w tej kategorii preparaty do mycia i dezynfekcji to produkty marki Medisept, która swoje rozwiązania dla przemysłu, branży HoReCa i firm sprzątających, a także sektora medycznego dostarcza od 1994 roku. To szeroka gama środków przeznaczonych do bardzo różnych, profesjonalnych zastosowań, stąd ich popularność wśród Klientów naszego sklepu internetowego nie słabnie.

 • Royal

  Royal

  Producent profesjonalnych środków czystości, w tym znakomitych odświeżaczy.

 • Schulke

  Schulke

  Profesjonalna chemia do dezynfekcji powierzchni. Gotowe do użycia środki do szybkiej dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholi, do szybkiej dezynfekcji powierzchni delikatnych, koncentraty do dezynfekcji dużych i średnich powierzchni. Delikatne dla materiałów, możliwość stosowania w strefach wysokiego ryzyka. Środki do dezynfekcji narzędzi oraz rąk. Profesjonalne produkty biobójcze z wymaganymi dokumentami, dokładnie opisaną specyfikacją oraz pozwoleniami.

 • TTS

  TTS

  TTS to w skrócie Tecno Trolley System, włoska marka sprzętu do sprzątania. Produkty mark TTS cechuje wysoka jakość wykonania oraz długa żywotność sprzętu i komponentów. Producent przygotował rozwiązania które doskonale się sprawdzą podczas sprzątania każdej powierzchni. W ofercie produktowej znajdą Państwo profesjonalne mopy i zestawy do mycia podłóg, wiadra do mopów sznurkowych, wiadra oraz wózki do mopów płaskich, wózki serwisowe do dużych powierzchni, sprzęt do mycia okien, akcesoria do usuwania pajęczyn i kurzu, wysokiej jakości ścierki oraz akcesoria pomocnicze w postaci sygnalizatorów, stojaków i różnych uchwytów.