0

Kiehl Impran 2,5 l

280,00 zł
Brutto

Impregnowanie i zabezpieczanie marmuru, granitu, betonu, piaskowca i lastryko.

Impran to płynny, bezbarwny, wolny od węglowodorów aromatycznych środek do zabezpieczania kamienia naturalnego i sztucznego przed wnikaniem wody, brudu oraz wilgoci. Impregnat ożywia naturalną barwę kamienia, wydłuża żywotność podłogi oraz jest łatwy w konserwacji. W zależności o materiału i jego porowatości niezbędne jest położenie od 1 do 4 warstw, preparat rozkładać za pomocą mopa płaskiego do pełnego nasycenia powierzchni. Podłoga gotowa jest do użytku po 48 godzinach od wyłożenia ostatniej warstwy, używać środka w wentylowanym pomieszczeniu, zabezpieczyć resztki preparatu i unikać ognia.

Sorry, no items left.
Ilość
Zapytaj o dostępność produktu

Skład

Środek impregnujący, nierozpuszczalne w wodzie rozpuszczalniki.

Obszar zastosowania

Do impregnowania nowo położonych lub starych, umytych gruntownie, wolnych od wosku i tłuszczu, suchych podłóg z kamienia naturalnego i sztucznego oraz podłóg ceramicznych o porowatej lub chłonnej powierzchni takich jak: kamionka z mikroporami, granit, porfir, gnejs, marmur, piaskowiec, beton poddany obróbce, aglomerat kamienia, klinkier, cegła gliniana, beton i jastrych betonowy.

Sposób użycia

Pomieszczenia powinny być dobrze wentylowane podczas i po zakończonej impregnacji. Nie palić!

Impregnacja kamienia:

Wymagana temperatura (podłoża) od + 5 do + 25 ˚ C. Bezpieczeństwo chodzenia po 1 h. Czas wysychania do pełnej eksploatacji powierzchni max. 48 h przy temperaturze + 20 ˚ C i relatywnej wilgotności powietrza 65 %. Nierozcieńczony Impran nanieść na powierzchnię i natychmiast rozprowadzić równomiernie cienką warstwą przy pomocy mopa płaskiego. W zależności od chłonności podłogi należy nanieść 1-4 warstwy co ok. 30 min. Nadmiar Impranu, który nie wniknął w strukturę powierzchni należy zebrać ściągaczką gumową po 15 min. Pozostałości należy usunąć przy pomocy suchego mopa. Po upływie 24 h czasu wysychania usunięcie kleistych pozostałości z powierzchni nie jest możliwe!

Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego lub nieprofesjonalnego zastosowania produktu.

j 21 04 65

Opis

Zapach
drażniący
Barwa
bezbarwny
przeznaczenie
konserwacja podłóg

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Opis produktu

Pliki do pobrania (287.29k)

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (902.86k)

Zobacz także

CleanPro Mop płaski 40 cm -...

Profesjonalny mop do sprzątania w domu i biurze. Mop płaski do...

Cena 19,90 zł

TTS Zestaw Uni Junior - mop...

TTS UNI Junior to doskonałe rozwiązania do sprzątania w domu...

Cena 169,74 zł

Kiehl Impran 2,5 l

280,00 zł