0

Clinex W3 Forte 1l - płyn do czyszczenia łazienki

20,80 zł
Brutto

Gotowy do użycia, kwaśny środek czyszczący do łazienek, sanitariatów i toalet. Preparat posiada silne właściwości czyszczące, doskonale rozpuszcza osady z kamienia, mydła oraz ślady uryny. Preparat jest na tyle mocny że może uszkodzić delikatniejsze powłoki chromowane. W3 Forte doskonale się sprawdzi podczas doczyszczania silnie zabrudzonych wanien, kabin prysznicowych, brodzików.

Sorry, no items left.
Ilość
Zapytaj o dostępność produktu

Gotowy do użycia, kwaśny preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach. Do stosowania na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Likwiduje przykre zapachy urynowe.

Zastosowanie: Środek przeznaczony do mycia wanien, brodzików, kabin natryskowych, armatury łazienkowej, elementów ze stali nierdzewnej, glazury, posadzek, fug, spoin cementowych.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Na zabrudzoną powierzchnię należy równomiernie nanieść preparat, dokładnie rozprowadzić, pozostawić na około 1 minutę, po czym powierzchnię zmyć bieżącą wodą. Preparat nie pozostawia smug, nie wymaga wycierania do sucha.

77-634

Opis

Pojmeność
1l
Zapach
drażniący
Barwa
czerwony

Specyficzne kody

Zobacz także

Velox Spray 5l -...

Velox® Spray to płyn służący szybkiej dezynfekcji małych...

Cena 124,20 zł

CleanPro Ścierka z...

Chłonna i wytrzymała ścierka z mikrofazy. Wymiary ścierki...

Cena 4,50 zł

Power Blaster 500 ml

Estetyczny, bardzo wydajny i trwały odświeżacz powietrza w...

Cena podstawowa 26,45 zł Cena 22,48 zł
  • -15%
  • -15%

Kala Chanti 500 ml

Niezwykle trwały odświeżacz powietrza Kala Chanti to bardzo...

Cena 36,90 zł

Clinex Scent 500 ml

Clinex Scent to mocno skoncentrowany, gotowy do użycia...

Cena 55,35 zł

Clinex W3 Forte 1l - płyn...

20,80 zł