Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Rodzaj mopa

Rodzaj mopa

Typ

Typ

przeznaczenie

przeznaczenie

Mopy płaskie i sznurkowe

Oferta mopów płaskich i sznurkowych

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzajów mopów oraz wkładów do mycia podsadzek oraz powierzchni płaskich. Mopy sznurkowe z końcówką mocowaną na gwint lub do zapinki typu Bix i Kentucky, oraz mopy płaskie to stelaży kieszeniowych, stelaży typu Speedy z zapięciem dwustronnym oraz stelaży na rzep. 

Mopy sznurkowe na gwint lub zapinkę

Mopy sznurkowe doskonale się sprawdzają w przypadku małych i nieregularnych powierzchni, są bardzo uniwersalne i zapewniają optymalny efekt mycia. Ważnym kryterium jest ich stosunkowo niska cena w porównaniu z wkładami do stelaży płaskich. Większość mopów sznurkowych wykonana jest z bawełny, najtańsze mopy wykonane są z mieszanki bawełny i poliestru. W ofercie mopów sznurkowych znajdą Państw mopy sznurkowe na gwint w gramaturach: 200, 250 i 300 gram. Oprócz najtańszych mopów polecamy Państwa uwadze mopy do zapinek BIX lub KENTUCKY. Są to profesjonalne mopy które można wielokrotnie prać, posiadają dobrą chłonność oraz bardzo dobre właściwości czyszczące. Mopy w zależności od typu występują w gramaturach : 220 lub 400 gram.

Mopy do stelaży płaskich

Wkłady do mopów płaskich służą do mycia średnich i dużych powierzchni oraz wszystkich powierzchni o regularnych kształtach. Mopy płaskie usprawniają i przyspieszają proces mycia, w zależności od rodzaju występują w szerokości od 40 do 60 cm. Dzięki różnym rodzajom mocowania mogą spełniać różnorodne funkcje. W zależności od rodzaju materiału mogą służyć do mycia różnych powierzchni : od zwykłej terakoty po olejowane drewno. Mopy kieszeniowe doskonale się sprawdzą podczas mycia jednego kontaktu i dezynfekcji. Mopy Speedy, zapięcie dwustronne, są używane podczas sprzątania dużych powierzchni. Mopów na rzep używa się przy delikatnych powierzchniach zarówno podczas dezynfekcji jak i mycia codziennego. Mopy mogą być wykonane z bawełny, mikrofazy, mieszanki bawełny i poliestru lub mieszanki akrylu, poliestru i bawełny

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji

Aktywne filtry

CleanPro Mop płaski 40 cm -...

Profesjonalny mop do sprzątania w domu i biurze. Uniwersalny mop pasujący do stelaża płaskiego z...

Cena 18,80 zł

CleanPro Mop płaski 40 cm -...

Profesjonalny mop do sprzątania w domu i biurze. Mop płaski do stelaża kieszeniowego lub blik....

Cena 19,90 zł

CleanPro Mop płaski 40 cm -...

Profesjonalny mop do sprzątania w domu i biurze. Ekonomiczny, wytrzymały mop płaski do stelaża...

Cena 16,16 zł

MM Mop płaski 40 cm - duo

Wysoko gatunkowy mop z mikrofazy niebieskiej o zróżnicowanej długości włókna. Mocowanie do...

Cena 22,76 zł

Mop sznurkowy - gwint

Podstawowy mop sznurkowy wykonany z poliestru w kolorze biało niebieskim. Mop wkręcany na gwint,...

Cena 10,21 zł

TTS Mop na rzep - microblue

Mop na rzep z niebieskiej mikrofazy. Doskonałe rozwiązanie do mycia małych powierzchni oraz do...

Cena podstawowa 48,52 zł Cena 41,24 zł
  • -15%
  • -15%