• -15%
  • 15%
Power Blaster 500 ml Fresh Linen
  • Power Blaster 500 ml Cranberry
0

Power Blaster 500 ml

26,45 zł
22,48 zł Zniżka 15%
Brutto Wysyłka w ciągu 3-4 dni, dostawa w ciągu 4-5 dni roboczych

Estetyczny, bardzo wydajny i trwały odświeżacz powietrza w aerosolu. Pojemność opakowania 500 ml. Odświeżacz, dzięki zawartości specjalnie wyselekcjonowanych  olejków zapachowych sprawdzi się w każdym rodzaju pomieszczenia. Dzięki regularnemu stosowaniu w powietrzu będzie można czuć, długo utrzymujący się, delikatny zapach. Odświeżacz przeznaczony zarówno do profesjonalnego użytku jak i do domu. Doskonale się sprawdzi w salonach urody, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, w pensjonatach i hotelach oraz biurze i domu.

Pośpiesz się! Tylko 12 produkty pozostawione w magazynie!
Zapach
Ilość
Szybka wysyłka

Profesjonalny odświeżacz do domu i pracy

Ręczny, wysokiej jakości odświeżacz powietrza w aerosolu. Odświeżacz zawiera w swoim składzie koncentrat olejków zapachowych (15%), pojemność puszki to 500 ml. Odświeżacz dzięki swojemu składowi oraz pojemności jest bardzo wydajny i skuteczny. Już niewielka ilość preparatu doskonale wpływa na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu. Regularne używanie pozwala na długotrwałe utrzymanie delikatnego zapachu w pomieszczeniu. Wydajność odświeżacza zależy od pomieszczenia (kubatura) oraz jego wentylacji

Zapach dla wymagających

Power Blast to wyjątkowy odświeżacz przeznaczony dla wszystkich użytkowników, zarówno do stosowania w firmie oraz  jak i w domu. Produkt zadowoli najbardziej wymagających klientów. Produkt dostępny jest w 4 wyjątkowych i trwałych zapachach :

  1. Citrus - cytrusowa mieszanka pomarańczy, grejpfruta i limetki z lilią
  2. Cranberry - zapach dzikiej żurawiny
  3. Fresh Linen - zapach świeżo wypranej i wyprasowanej lnianej pościeli i kwiatową nutę frezji, gruszki, jabłka i grejpfruta
  4. Wild Orchid - bukiet kwiatowy składający się z jaśminu, lilii i bzu z dodatkiem piżma, suszonych owoców i bursztynu

Jak używać i gdzie stosować

Produkt należy w niewielkiej ilości rozpylić w powietrzu, aby osiągnąć jak najlepszy efekt, należy te czynność regularnie powtarzać. PowerBlast może być używany w warunkach domowych, przez firmy sprzątające, w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, w hotelarstwie i SPA oraz restauracjach.

PWM113

Opis

Pojmeność
500 ml
Typ
Aerosol

Specyficzne kody

Zobacz także

Velox Spray 1l -...

Velox® Spray to płyn służący szybkiej dezynfekcji małych...

Cena 31,05 zł

CleanPro Ścierka z...

Chłonna i wytrzymała ścierka z mikrofazy. Wymiary ścierki...

Cena 4,50 zł

Power Blaster 500 ml

26,45 zł 22,48 zł