0

SoftCare Med 5 l - dezynfekcja rąk

279,72 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 h

SoftCare Med 5l to preparat w postaci żelu, który jest gotowy do użycia. Stworzony z mieszaniny alkoholi propylowych. Dzięki synergistycznemu działaniu m.in n-propanolu oraz iso-propanolu ma bardzo wysoką skuteczność i szerokie spektrum biobójcze. Stężenie alkoholu wynosi 70%. Wyróżnia go szereg specjalistycznych badań zapewniających skuteczność oraz bezpieczeństwo użycia. Doskonale nadaje się do obiektów o wysokim standardzie higieny, gastronomii, przemysłu spożywczego.

Pośpiesz się! Tylko 2 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SoftCare Med 5l - preparat w postaci żelu, gotowy do użycia, stworzony z m.in mieszaniny alkoholi - n-propanolu i iso-propanolu. Stężenie preparatu wynosi 70%. Dzięki synergistycznemu działaniu różnych alkoholi propylowych została zwiększona skuteczność wobec wirusów, grzybów oraz bakterii. Środek świetnie nadaje się do użytku w miejscach, w których istnieją wysokie standardy higieniczne. Doskonale sprawdzi się w placówkach medycznych, salonach kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetach stomatologicznych oraz gastronomii lub przemyśle spożywczym.

Cechy produktu:

Szeroki zakres biobójczy.

Preparat w żelu.

Służy dezynfekcji chirurgicznej i higienicznej.

Dzięki substancjom nawilżającym znajdującym się w składzie, nie wysusza rąk.

Wykazuje działania natychmiastowe i przedłużone. Do ponad 3 godzin.

Nie ma potrzeby płukania wodą. 

Mieszanina alkoholi propylowych zwiększa skuteczność dezynfekcyjną.

Wydajny i ekonomiczny.

Zastosowanie:

Z uwagi na fakt, iż żel SoftCare Med jest produktem na bazie alkoholu, świetnie się sprawdzi w miejscach objętych wysokim reżimem sanitarnym. Rekomendowany wszelkim placówkom medycznym, zarówno szpitalom, przychodniom, wszelkiej maści gabinetom ( np.  stomatologiczne, chirurgiczne), salonom ( np. kosmetyczne, fryzjerskie, barberskim) oraz przemyśle spożywczym lub gastronomii. Polecany placówkom jak galerię, muzea, centra rozrywkowo-kulturowe, które zrzeszają duże skupiska ludzi.

Sposób użycia:

DEZYNFEKCJA HIGIENICZNA:

Przed użyciem preparatu należy dokładnie umyć i osuszyć ręce. Następnie pobrać jedną lub dwie porcje żelu z dozownika. Środek dokładnie wcierać w ręce przez minimum 30 sekund. Pamiętać należy o zwracaniu uwagi na paznokcie oraz miejsca między palcami. Po upływie tego czasu preparat pozostawia skórę suchą z poczuciem gładkości i miękkości.

DEZYNFEKCJA CHIRURGICZNA:

Przed dezynfekcją należy dokładnie umyć i wysuszyć ręce. Kolejno należy pobrać jedną lub dwie porcję preparatu - tj. ok 2ml. Środek należy dokładnie wcierać w ręce przez 30 sekund. Tę czynność powinno się powtórzyć min. 6 razy. Łączny czas wcierania powinien wynosić 3 minuty.

Korzyści z użytkowania SoftMed Care:

Zapewniona wysoka skuteczność wobec bakterii, grzybów oraz wirusów istotnych w środowisku szpitalnym.

Doskonale tolerowany przez skórę rąk. Dzięki właściwościom nawilżającym zapobiega wysuszaniu się skóry.

Natychmiastowe oraz przedłużone działanie. Do ponad 3 godzin.

Nie zawiera związków zapachowych ani barwników, które należą do najczęstszych przyczyn odczynów alergicznych.

więcej info w ulotce (załączniki)

h5_sofCare_5

Opis

Skład
Alkohol (70%)
Pojmeność
500ml, 5 l
Barwa
bezbarwny
Konsystencja
gel

Specyficzne kody

Zobacz także

Wiadro Easy 14l

Solidne wiadro do mopa sznurkowego Wiadro Easy...

Cena podstawowa 51,66 zł Cena 46,49 zł
  • -10%
  • -10%

SoftCare Med 5 l -...

279,72 zł