• -5%
  • 5%
Koncentrat do dezynfekcji powierzchni
  • Koncentrat do dezynfekcji powierzchni
0

Quatrodes Extra 1l - koncentrat do powierzchni

89,20 zł
84,74 zł Zniżka 5%
Brutto 24 h

Quatrodes Extra to koncentrat dedykowany do mycia i dezynfekcji powierzchni dużych. Środek jest bardzo wydajny, z jednolitrowej butelki możemy otrzymać 200 litrów roztworu. Preparat doskonale sprawdzi się do odkażania powierzchni w placówkach medycznych, takich jak np: unity, podłogi, ściany, stoły zabiegowe, łózka, aparatura medyczna. Quatrodes ponadto posiada specjalne atesty, umożliwiające dezynfekowanie powierzchni mających kontakt z żywnością. Poza obszarem gastronomicznym i medycznym, polecamy go do salonów tatuaży, gabinetów masaży, placówkom oświaty, salonom fryzjerskim, SPA, solariom, siłowniom bądź placówkom fitness.

salon.png

Pośpiesz się! Tylko 12 produkty pozostawione w magazynie!

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
6 10% Do 50,84 zł
Ilość
Dostępne

Quatrodes Extra to koncentrat wymagający rozcieńczenia go wodą. Preparat służy dezynfekowaniu i myciu przestrzeni dużych w takich placówkach jak: szpitale, szkoły, siłownie, gabinety masażu, tatuaży, solariach ( możliwe odkażanie łóżek do opalania), salonom fryzjerskim lub gastronomii. Produkt został oczywiście poddany specjalistycznym badaniom, które potwierdzają jego działanie biobójcze oraz bezpieczeństwo użycia w przypadku dezynfekowania powierzchni mających kontakt z żywnością. Z jednego litra preparatu, możemy otrzymać 200 litrów roztworu.

Cechy produktu:

Skuteczność wobec prątków gruźlicy, bakterii, grzybów oraz wirusów otoczkowych.

Szerokie spektrum działania.

Możliwość stosowania do sprzętu stomatologicznego oraz medycznego z ABS i akrylu, materiałów obiciowych, poręczy, łóżek, foteli zabiegowych, blatów i podłóg,

Nie zawiera aldehydu i fenolu. Tym samym nie odbarwia odkażanych powierzchni.

Wysoka redukcja zakażenia.

Myje i dezynfekuję.

Zastosowanie:

Quatrodes Extra polecamy stosować do mycia i dezynfekcji przestrzeni dużych jak szkoły, przedszkola, siłownie, placówki oświaty. Przede wszystkim zaś doskonale nadają się do odkażania aparatury medycznej, łóżek zabiegowych, łóżek do opalania w miejscach typu solarium, podłogi i ściany zarówno w miejscach pracy, jak i przestrzeni domowej. Ze względu na posiadanie niezbędnych atestów. wymaganych do dezynfekcji miejsc mających kontakt z żywnością, Quatrodes Extra zalecany jest również do stosowania we wszelkich placówkach gastronomicznych i przemyśle spożywczym.

Sposób użycia:

Aby przygotować roztwór, który będzie służył dezynfekcji, należy rozcieńczyć preparat z wodą w odpowiedniej proporcji. Siła stężenia zależy od oczekiwanego rezultatu i czasu działania. W celu uzyskania stężenia 0,5%, trzeba rozpuścić 5 ml koncentratu w 995 ml wody. W tym przypadku powierzchnia po dezynfekcji, nie wymaga spłukania bieżącą wodą. Inaczej jest w przypadku, kiedy dezynfekowana przestrzeń ma kontakt z żywnością. Wtedy należy zawsze pamiętać, aby spłukać powierzchnie wodą pitną. Preparatu nie wolno łączyć z innymi środkami czyszczącymi, bądź dezynfekującymi. Środek jest przeznaczony do profesjonalnego użytku.

Korzyści z użytkowania Quatrodes Extra:

Wysoki regres ryzyka zakażenia.

Szybkość i wygoda w przygotowywaniu roztworu.

Ekonomiczność i wydajność. Stężenie 0,5% osiągamy już przy 5 ml płynu, w stosunku do 995 ml wody.

Błyskawiczny efekt podczas mycia oraz dezynfekcji.

Nie odbarwia materiałów z uwagi na brak aldehydów i fenolu w składzie.

quatrod_ext_1l
12 Przedmioty

Opis

Skład
11,5 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9), 3,12 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) (CAS: 94667-33-1), 1,25 g Chlorek didecylodimetyloamonu (CAS: 7173-51-5)
Pojmeność
1 l
Zapach
Bezwonny
Typ
Płyn

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Ulotka

Opis, zastosowanie

Pliki do pobrania (320.43k)

Karta charakterystyki

Właściwości, postępowanie

Pliki do pobrania (337.87k)

Zobacz także

Quatrodes Extra 1l -...

89,20 zł 84,74 zł