Quatrodes Extra - koncentrat do dezynfekcji
  • Quatrodes Extra - koncentrat do dezynfekcji
0

Quatrodes Extra 5l - koncentrat do powierzchni

270,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 h

Quatrodes Extra to preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni dużych. Będący w formie koncentratu. Wiele zależy od efektu, jaki chcą Państwo osiągnąć i czasu działania. Aby preparat był gotowy do użycia, wystarczy roztwór 5ml płynu/ 995 ml wody. Niemniej taki roztwór wykaże skuteczność wobec podstawowych bakterii i wirusów. Preparat stosować można w placówkach oświaty, jak np. szkoły lub przedszkola. Do dezynfekcji podłóg i ścian w gospodarstwach domowych lub zakładach pracy. Przede wszystkim zaś Quatrodes Extra sprawdzi się w placówkach medycznych, do dezynfekcji aparatury medycznej, łóżek zabiegowych, unitów. Również polecany do salonów masażu, tatuaży, solarium ( do odkażania łóżek do opalania), siłowniach lub placówkach fitness.

Pośpiesz się! Tylko 2 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Quatrodes® Extra to płynny koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni w obszarze medycznym (unity, łóżka i fotele zabiegowe, stoły operacyjne, aparatura medyczna, podłogi, ściany), w gastronomii, domach opieki, sanatoriach, siłowniach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, solariach (do dezynfekcji łóżek do opalania), gabinetach masażu i tatuażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością.

Cechy produktu:

Stężenie już od 5ml płynu w stosunku do 995ml wody. W zaledwie 15 min. Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe (m.in. Vacinnia, BVDV, SARS-Cov-2), Adeno, Polio.

Rekomendowany do aparatury medycznej z ABS i akrylu, unitów, poręczy, łóżek, foteli zabiegowych, ścian, blatów, podłóg, do sprzętu stomatologicznego.

Podwójne zastosowanie, zarówno do dezynfekcji oraz czyszczenia.

Zgodnie z opinią Famed - preparat posiada wysoką tolerancję materiałową na tworzywo ABS oraz materiały obiciowe.

W jego skład nie wchodzą ani aldehydy, ani fenol. Dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych przestrzeni.

Preparat zarejestrowany jako produkt biobójczy. Zapewniona skuteczność w działaniu oraz bezpieczeństwo użycia. Szybko widoczne efekty używania środka.

Możliwa dezynfekcja i czyszczenie wielu wrażliwych materiałów.
Możliwość zastosowania do wielu wrażliwych materiałów. Uniwersalny, o podwójnym zastosowaniu do powierzchni medycznych i pozamedycznych. Ekonomiczny w użyciu. Szybkość i wygoda w sporządzaniu roztworu.1 l koncentratu = 200 l r. roboczego.

więcej info w ulotce (załączniki)

quatrod_ext_5l

Opis

Skład
11,5 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina (CAS: 2372-82-9), 3,12 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) (CAS: 94667-33-1), 1,25 g Chlorek didecylodimetyloamonu (CAS: 7173-51-5)
Pojmeność
5l
Barwa
bezbarwny
Konsystencja
ciecz

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Ulotka

Opis, zastosowanie

Pliki do pobrania (320.43k)

Karta charakterystyki

Właściwości, postępowanie

Pliki do pobrania (337.87k)

Zobacz także

Alodes N

Alodes N to preparat przeznaczony do mycia i...

Cena 20,90 zł

Power Blaster 500 ml

Estetyczny, bardzo wydajny i trwały odświeżacz...

Cena 26,45 zł

Air Magic 1l

Profesjonalny, bardzo trwały i zaskakującą...

Cena 41,08 zł

Kala Chanti 500 ml

Niezwykle trwały odświeżacz powietrza Kala...

Cena 36,90 zł

Wiadro Easy 14l

Solidne wiadro do mopa sznurkowego Wiadro Easy...

Cena podstawowa 51,66 zł Cena 46,49 zł
  • -10%
  • -10%

Quatrodes Extra 5l -...

270,00 zł