• -15%
  • 15%
0

Alodes N

20,30 zł
17,26 zł Zniżka 15%
Brutto Wysyłka w ciągu 3-4 dni, dostawa w ciągu 4-5 dni roboczych
Alodes N to preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji narzędzi kosmetycznych - m.in. grzebieni, nożyczek do włosów, wałków. szczotek lub narzędzi używanych przy zabiegach manicure, które nie naruszają ciągłości tkanek. Jest gotowy do użycia. Charakteryzuje go szybkość działania - czas potrzebny, by odkazić sprzęt wynosi ok 15 minut. Nie zawiera aldehydu i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni oraz może być stosowany przy wielu wrażliwych materiałach. Środek doskonale sprawdza się zarówno podczas zanurzania przedmiotów w naczyniach dezynfekcyjnych, czy poprzez używanie myjki ultradźwiękowej. Preparat do wszystkich instrumentów ze stali i stopów metali.
Pośpiesz się! Tylko 14 produkty pozostawione w magazynie!
Ilość
Szybka wysyłka

Alodes N to produkt gotowy do użycia. Służy jednocześnie czyszczeniu oraz dezynfekcji sprzętu i narzędzi kosmetycznych. Doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju salonach urody. Nie zawiera aldehydu i fenolu. Tym samym może być ze spokojem stosowany do odkażania wielu wrażliwych materiałów, nie narażając ich jednocześnie na odbarwienia. Są dwa sposoby użytkowania. Poprzez zanurzenie sprzętu ( np. nożyczki do włosów, szczotki, grzebienie) lub poprzez użycie myjki ultradźwiękowych.

Cechy produktu:

Dwa sposoby użycia: myjka ultradźwiękowa lub poprzez zanurzenie.

Posiada dwie funkcje. Myjącą i dezynfekująco. Czas potrzebny na odkażanie to 15 minut.

Nie ma w składzie fenolu i aldehydu. Można stosować na wrażliwych materiałach.

Został poddany badaniom potwierdzającym jego skuteczność.

Przeznaczony do wszystkich instrumentów ze stali oraz stopów metali.

Zabezpiecza przed korozją oraz uszkodzeniem narzędzi.

Zastosowanie:

Alodes N to preparat doskonale sprawdzający się w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, barberskich i wszędzie tam, gdzie jest potrzeba mycia i dezynfekowania narzędzi ze stopów metali oraz ze stali. Przykładowo może służyć do dezynfekcji nożyczek do włosów, sprzętu wykorzystywanego do manicure, szczotek lub grzebieni.

Sposób użycia:

Produkt jest gotowy do użycia. Nie musimy go rozcieńczać z wodą. Aby zdezynfekować narzędzia, należy napełnić płynem dezynfekującym naczynie w którym będziemy zanurzać przyrządy. Pamiętać trzeba, aby narzędzia, które odkażamy, znalazły się całe pod powierzchnią środka. Po procesie dezynfekcji spłukać przyrządy wodą. Nie łączyć go z innymi środkami dezynfekującymi. Produkt przeznaczony do profesjonalnego użytku.

alod_1l

Opis

Skład
0,15 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina, 0,14 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]- .omega.-hydroksy-,propanian(sól)
Pojmeność
1l
Barwa
bezbarwny
Konsystencja
ciecz

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Ulotka

Opis, zastosowanie

Pliki do pobrania (166.93k)

Karta charakterystyki

Właściwości, postępowanie

Pliki do pobrania (96.51k)

Zobacz także

Alodes N

20,30 zł 17,26 zł