0

Viruton Bohr 1l - dezynfekcja narzędzi

30,89 zł
Brutto Realizacja zamówienia może potrwać do 7 dni roboczych

Virtuton Bohr to preparat do dezynfekcji narzędzi fryzjerskich, kosmetycznych oraz medycznych. Działa w 15 min. na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy otoczkowe (m.in. Vacinnia, BVDV, SARS-Cov-2), Adeno, Polio. Poleca się go stosować również do frezów kostnych, wierteł, gumek silikonowych, płytek ceramicznych, narzędzi do leczenia kanałowego,  narzędzi ściernych lub polerujących.
Można go używać poprzez zanurzanie przedmiotów w preparacie lub korzystając z myjki ultradźwiękowej. Niewątpliwie jego atutem jest możliwość wykorzystania go wobec wielu wrażliwych materiałów.

Sorry, no items left.
Ilość
Wysyłka w 5 dni

Viruton® Bohr to środek posiadający dwie funkcję. Dezynfekuję oraz myję narzędzia precyzyjne, wiertła, frezy kostne, narzędzia polerujące, ścierne, używane do leczenia kanałowego, diamentowe czy metale twarde. Dodatkowo - dzięki inhibitorom korozji, idealnie chroni instrumenty ze stopów metali lub ze stali.  Właściwości myjące posiada również w przypadku zaschniętych pozostałości organicznych. Są dwa sposoby użycia: poprzez zanurzenie w wannie do dezynfekcji lub za pomocą myjki ultradźwiękowej.

Cechy produktu:

Wyróżnia go szybkie działanie (15 minut).

Jest skuteczny wobec bakterii, grzybów, prątków gruźlicy oraz wirusów otoczkowych. M.in Sars-Cov-2, BVDV, Adeno, Polio.

Możliwe wykorzystanie preparatu wobec wielu wrażliwych materiałów.

Idealnie sprawdza się do mycia i dezynfekcji narzędzi obrotowych oraz wymagających precyzji.

Efektywny wobec organicznych zanieczyszczeń.

Chroni przez korozją oraz uszkodzeniami instrumentów.

Zastosowanie:

Preparat dedykowany jest do różnego rodzaju warsztatów, w których używane są narzędzia ścierne, wiertła lub frezarki. Stosuję się go również w salonach fryzjerskich lub stomatologicznych. Służy do odkażania precyzyjnych narzędzi do leczenia kanałowego. W zakładach pracy, w których wymagana jest dezynfekcja wrażliwych materiałów.

Sposób użycia

Narzędzia należy bezpośrednio po użyciu zanurzyć w preparacie. Powinniśmy zadbać, aby wszystkie elementy znalazły się pod powierzchnią płynu. Po określonym czasie - najczęściej jest to minimum 15 minut, należy wyjąć przyrządy z naczynia, w którym je odkażaliśmy. Następnie trzeba skrupulatnie wypłukać je w wodzie oraz wysuszyć. Po tym procesie, suche narzędzia poddać sterylizacji. Nie można łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Preparat przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

więcej info w ulotce (załączniki)

Opis

Skład
0,15 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3-dia-mina, 0,14 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.42-(didecylmetyloamino)ety-lo]-. omega.-hyd roksy-,propanian (sól)
Pojmeność
1l
Barwa
bezbarwny
Konsystencja
płyn

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Ulotka

Opis, spektrum działania, zastosowanie

Pliki do pobrania (313.2k)

Karta charakterystyki

Opis, właściwości, przechowywanie

Pliki do pobrania (95.57k)

Zobacz także

Velox Spray 1l -...

Velox® Spray to płyn służący szybkiej dezynfekcji małych...

Cena 31,05 zł

CleanPro Ścierka z...

Chłonna i wytrzymała ścierka z mikrofazy. Wymiary ścierki...

Cena 4,50 zł

Viruton Bohr 1l -...

30,89 zł