Schulke - profesjonalna dezynfekcja

Schulke - dezynfekcja dla szpitali

Profil działalności 

Schulke to marka znana na całym świecie, są obecni na prawie wszystkich kontynentach. Głównym celem producenta jest dostarczenie najlepszych rozwiązań w zakresie dezynfekcji i antyseptyki w branży medycznej oraz gastronomicznej. Firma skupia się głównie na szpitalnictwie oraz branżach pokrewnych : stomatologia, medycyna rodzinna oraz specjalistyczna. Przedsiębiorstwo liczy sobie ponad 100 lat działalności i zostało założone w Niemczech. W ofercie firmy Schulke znajdziemy gotowe do użycia środki do dezynfekcji rąk w postaci żelu lub płynu, gotowe do użycia płyny do dezynfekcji powierzchni oraz koncentraty do dezynfekcji powierzchni. Nie zabrakło również specjalistycznych preparatów do dezynfekcji narzędzi medycznych oraz produktów które znakomicie się sprawdzą w salonach kosmetycznych, sanatoriach, SPA, siłowniach oraz salach fitness. Uzupełnienie oferty stanowią produkty które doskonale odnajdą się w branży hotelarskiej, restauracyjnej lub przemyśle spożywczym.

Najpopularniejsze preparaty

Schulke posiada duże, nawet ogromne portfolio produktów. Do najpopularniejszych należą produkty z serii Mikrozid oraz Desderman. Bardzo dobrze odbierane są również produkty Terralin, Quartamon oraz środki z serii Desam. Każdy z wyżej wymienionych specyfików posiada kilka odsłon, zróżnicowane są one pod względem właściwości oraz przeznaczenia. 

Desderman to seria preparatów do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. W rodzinie Desderman znajdziemy zarówno płyny i żele, o zróżnicowanych pojemnościach. Część preparatów posiada status produktów biobójczych lub medycznych. Desderman Pure Care jest dodatkowo wzbogacony o dodatkowe substancje łagodzące. Główną zaletą używania produktów Desderman jest ich jakość. Alkohol szybko odparowuje i nie wysusza nadmiernie dłoni. Preparaty te mają nawet 5 letni termin przydatności i są skuteczne wobec wirusów, bakterii i grzybów.

Mikrozid to linia produktów do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Producent oferuje butelki o pojemności 1l do których można dokręcić pompkę spryskującą lub kanistry o pojemności 10 litrów. Mikrozid Sensitive to produkt do szybkiej dezynfekcji powierzchni wrażliwych na alkohole. Podobnie jak preparaty do rąk linię Mikrozid cechuje wysoka jakość, szerokie spektrum biobójcze oraz długi termin przydatności.

Terralin to skoncentrowany o płyn do jednoczesnego mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni w strefach wysokiego ryzyka. Płyny z serii Terralin charakteryzuje wysoka wydajnośc, duża tolerancja materiałowa oraz uniwersalność zastosowań. Produkt często polecany do sal zabiegowych, gabinetów chirurgicznych oraz szpitali.

Część z preparatów Schulke mogą Państwo kupić u nas w sklepie. Niedługo zamierzamy rozszerzyć ofertę.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December