Buzil - chemia dla profesjonalistów

Opis działalności

Lider na Europejskim rynku w produkcji i dystrybucji efektywnych rozwiązań w zakresie chemii profesjonalnej. W portfolio produktów producenta znajdziemy preparaty w postaci koncentratów oraz środków gotowych do użycia. Marka Buzil została założona w Niemczech w miejscowości Memmingen, tam też mieści się centrala oraz zakład produkcyjny przedsiębiorstwa. Firma od ponad 100 lat zaopatruje swoich klientów w całej Europie. Głównym celem marki Buzil jest dostarczenie wysokiej jakości produktu przy jak najmniejszym obciążeniu środowiska naturalnego. Od samego początku marka stawia na jakość i efektywność. Relacje z klientem budowane są powoli i starannie, w trakcie rozwijania współpracy można liczyć na różnego rodzaju pomoc związaną z bezpośrednią poradą techniczną lub w postaci szkoleń dotyczących najlepszych praktyk.

Buzil zapewnia wsparcie dla każdego rodzaju biznesu : przemysłu ciężkiego i motoryzacyjnego, przemysłu transportowego, gastronomi i hotelarstwa, usług sprzątających, placówek publicznych oraz medycznych, a także wszelkiego rodzaju usług. Producent podzielił swoje preparaty na kilka grup, podział następuje wg strefy zastosowania lub siły czyszczenia.

Kateogrie produktów

W bardzo dużej grupie produktów marki Buzil możemy wyróżnić kilka grup : płyny o charakterze uniwersalnym do wszystkich rodzajów powierzchni, płyny do mycia i pielęgnacji posadzek, silne środki doczyszczające, preparaty do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością, detergenty do czyszczenia sanitariatów oraz specjalistyczne płyny myjące. Buzil stworzył również kilka serii produktów które mają określone specjalizacje.

 1. Corridor to grupa preparatów które służą do mycia, doczyszczania, pielęgnacji oraz konserwacji różnego rodzaju posadzek.
 2. Bucasan to linia preparatów służąca mycia i doczyszczaniu sanitariatów
 3. Planta to ekologiczne preparaty myjące do każdej strefy : szyby, kuchnia, łazienki, podłogi oraz meble
 4. Buz seria najbardziej sprawdzonych i najefektywniejszych preparatów do różnych zastosowań
 5. Indumaster to grupa specjalnie stworzona na potrzeby przemysłu.

Najlepiej sprzedające się produkty marki Buzil to : Blitz Orange, Polybuz, Bucasan Trendy, Profiglass oraz IR 44. Niektóre z nich mogą Państwo już dzisiaj kupić u nas w sklepie.

Jakie produkty Buzil polecamy?

Polecamy wszystkie. Serio. Nie twierdzimy że są najlepsze ale są dobre i skuteczne. Ja osobiście chętnie zawsze używam Profiglassa i Polybuza. Teraz całkiem serio. Poniżej przedstawimy Państwu listę produktów wraz z ich potencjalnym zastosowaniem.

 1. do mycia wszystkiego i bieżącego posadzek polecamy Vario Clean oraz Blitz Orange, ładnie i długo pachną, nie pozostawiają smug
 2. do mycia gruntownego w kuchni polecam Perfekt, doskonale odtłuszcza i nie pozostawia smug
 3. do szyb polecam Profiglass lub Drizzle Blue, ten drugi posiada właściwości blokowania zapachów, a sam rewelacyjnie pachnie
 4. do gresu, polecam Roca Wipe lub Polybuz
 5. do doczyszczania gresu lub innej posadzki kamiennej polecam Erol Cid
 6. do doczyszczania posadzek betonowych (garaże itp) polecam IR 45
 7. do mycia powierzchni w sanitariatach polecam Bucasan Sanibond, super myje i rewelacyjnie pachnie

Jak Buzil dba o środowisko ?

Ochrona środowiska oraz zrównoważony rozwój to dla firmy Buzil bardzo istotna kwestia. Podejście do tematów ekologii oraz dbania o środowisko naturalne przedstawia ich własny tekst.

Istotnym elementem naszej strategii zrównoważonego rozwoju jest odpowiedzialne postępowanie mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom. Centralne narzędzie przekazu stanowią opracowywane przez nas informacje dotyczące ochrony środowiska. Na ich podstawie, przy zastosowaniu trzech najistotniejszych wskaźników analizy ścieków, oblicza się dokładne zanieczyszczenie ścieków w odniesieniu do każdego produktu. W rezultacie zapewniamy użytkownikom wyjątkowy poziom transparentności. Przy wyborze surowców kładziemy duży nacisk na tolerancję ekologiczną. Dzięki efektywnej strategii rozwoju analizujemy wykorzystywane zasoby pod kątem możliwości ich zastąpienia ekologicznymi substytutami, np. surowcami odnawialnymi. Efektywne szkolenia dotyczące zastosowania i produktów, jak również kompetentne doradztwo i obsługa zapewniają korzystne dla środowiska, ekonomiczne, wysokiej jakości rezultaty przy codziennym czyszczeniu.

Kliknij w link i zobacz wszystkie dostępne preparaty marki BUZIL : zobacz produkty buzil

Tagi : chemia buzil

Share this post

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Menu
Ta strona wykorzystuje pliki cookie

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe.